«Smaidu darbnīca» – ģimenes ar bērniem aicina uz izzinošu pasākumu Ventspils zinātnes centrā

Ventspils zinātnes centrs "Vizium" aicina ģimenes ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem gūt pozitīvas emocijas izzinošā, radošā un atraktīvā pasākumā, kurā kopā ar raidījuma "Kas tas ir?" rūķiem būs iespēja izveidot personalizētu krūzīti, izgreznot ziemas cepumus, izveidot koka eņģeļus, nobaudīt ledus kokteiļus un iegūt pasakainu sejas rotājumu. Dalība pasākumā ir bez maksas!

Pasākums norisināsies Ventspils zinātnes centra "Vizium" foajē 27. janvārī plkst. 12.00 – 14.00.

 "Smaidu darbnīcas" aktivitātes:

  • Personalizētas krūzītes marmorizēšana. ⁠Darbnīcā bērni veidos savu personalizēto krūzīti, izmantojot marmorizēšanas tehniku. Šī aktivitāte ne tikai attīstīs radošumu, bet arī piedāvās iespēju iegūt jaunas prasmes un izjust prieku par savas veidotās krūzes unikalitāti.
  • Ziemas cepumu izgreznošana.  Darbnīcas dalībnieki kļūs par gastronomiskajiem māksliniekiem, radoši izrotājot ziemas cepumus ar dekoratīviem elementiem, vienlaicīgi iepazīstot arī kulinārijas mākslas pasaules skaistumu.
  • Koka eņģeļu radošā darbnīca.  Sava sargeņģeļa veidošana, izmantojot koka materiālus un dažādus rotājumus. Darbnīcā bērni apgūs jaunas prasmes, kā arī iepazīs koka apstrādes tehniku, veidojot unikālu ziemas dekoriņu.
  • Ledus kokteiļi.  Interaktīva aktivitāte, kas parādīs, kā pagatavot ziemas tematikas ledus kokteiļus. Bērni un pieaugušie varēs piedalīties "maģiskā" pasākuma daļā, kur tiek piedāvāti brīnišķīga izskata un garšas ledus kokteiļi, atbilstoši ziemas noskaņai.
  • Sejiņu apgleznošana. Iespēja iejusties dažādās lomās, iegūstot brīnišķīgu sejas rotājumu, izmantojot dažādus mākslas materiālus un tehnikas.

Pasākums ģimenēm tiek organizēts sadarbībā ar pasākumu aģentūru "Smaidu darbnīca" un izzinošā "Youtube" radījuma "Kas tas ir?" rūķiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti