Bērnu kino rīts ar animācijas komēdiju «Kentervilas spoks» un radošo darbnīcu pēc seansa

"Kino Bize" turpina "Bērnu rītu" programmu 19. novembrī ar noslēpumaino animācijas komēdiju bērniem un pieaugušajiem par spoku, kurš izkāpis tieši no klasiskā Oskara Vailda stāsta "Kentervilas spoks". Pēc seansa dalībnieki tiks aicināti piedalīties svečturu veidošanas darbnīcā.

Sera Saimona Kentervila gars spokojas savā vecajā namā jau 300 gadu. Kādudien tur ievācas Otisa kunga ģimene, un jautrā kompānija satriec veco spoku! Izrādās, jaunos nama īpašniekus spoku stāsti nebiedē. Viņi tos uzskata par mazliet novecojušiem. Lai kādu biedējošu gājienu sers Saimons izdomātu, ģimenei tas patīk. Ja tas tā turpināsies, viņš uz visiem laikiem zaudēs savu pasaulē baisākā spoka slavu!

 

Radošajā darbnīcā pēc filmas dalībnieki varēs izpausties, izveidojot māla svečturus spoku formās. Darbnīcu laikā katram tiek sniegta individuāla pieeja un palīdzība, kā arī izveidotie svečturi paliks par piemiņu filmai un piešķirs gaismu rudens tumšajam laikam.

"Bērnu rītu" programma "Kino Bize" norisinās jau sesto gadu un sniedz atraktīvu, taču vienlaikus pilnveidojošu kino programmu jaunākajiem skatītājiem. Pasākumu cikls nodrošina jaunajai paaudzei iespēju iepazīties ar īpaši atlasītu programmu ar mākslinieciski augstvērtīgām animācijas filmām, kā arī sirsnīgi pavadīt laiku kopā ar ģimeni iemīļotajās radošajās darbnīcās pēc filmas. Laipni aicināti gan skatītāji, kas kino vēl nav apmeklējuši, gan tie, kuriem tā jau ir ierasta aktivitāte.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti