«Skudriņa Kāpēcīte» – grāmatu jaunums mazajiem lasītājiem dabas izzināšanai

Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā lietuviešu rakstnieces Rasas Dmuhovskienes izzinošās bērnu grāmatas "Skudriņa Kāpēcīte" ceturto daļu. No lietuviešu valodas grāmatu tulkojusi un atdzejojusi rakstniece Jana Egle, mākslinieks Gintars Jocjus, informēja grāmatas izdevēji.

Kurš ir visātrākais kukainis pasaulē? Kāpēc mārītes nesadzīvo ar skudrām, un kam ir tūkstoš acu? Bērni aicināti iepazīt meža dzīvniekus kopā ar lasītāju iemīļoto Skudriņu Kāpēcīti!

"Skudriņas Kāpēcītes" grāmatas sniedz atbildes uz jautājumiem, kā arī rosina zinātkāri izpētīt un atklāt vēl vairāk.

"Pasaules pētniece skudriņa Kāpēcīte dodas jaunos piedzīvojumos. Viņa lido debesīs, aizdzen mežakuili no skudru pūžņa un pat apstādina skudru karu! Es tik tikko spēju viņai tikt līdzi un visu pierakstīt!" saka grāmatas autore, Rasa Dmuhovskiene.

Rasa Dmuhovskiene vairāk kā 20 gadus ir strādājusi izglītības jomā par mākslas skolotāju bērnu dārzā. Caur savām unikālajām grāmatām Rasa palīdz bērniem labāk iepazīt apkārtējo pasauli, rakstnece tagad ir žurnāla "Zaķēns Ziķeris" galvenā redaktore.

Mākslinieks Gintars Jocjus ir zīmēšanas pasniedzējs Viļņas Dizaina koledžā, un papildus grāmatu ilustrēšanai viņš rada arī multiplikācijas filmas.

Grāmatas tulkotāja un atdzejotāja Jana Egle ir Latvijā pazīstama un iemīļota rakstniece un dzejniece, kas ar saviem darbiem ir iekarojusi ne vien lasītāju sirdis, bet arī tādas literatūras balvas kā Literatūras gada balva (2016) un Liepājas Kultūras balva (2018).

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti