Emocijas un sevis iepazīšana. Izdota grāmata skolas vecuma bērniem «Tās ir tikai superspējas»

Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā Leldes Jaujas grāmatu bērniem "Tās ir tikai superspējas". Grāmatu ilustrējusi Olga Gogole. Tā paredzēta bērniem vecumgrupā 9+, informēja izdevēji.

 Gabi Ela ir neparasta meitene. Tikai nevienam nesaki, bet viņai piemīt superspējas! Viņa prot, piemēram, izdomāt vislabāko iesauku un klasē kļūt neredzama. Superspējas reizēm ir lieliski palīgi, ja vien starp īpašajām prasmēm nebūtu arī spēja visu sabojāt. Kā lai saglabā draudzības skolā un labi jūtas mājās, ja viss ir tik sarežģīti?

Grāmatā skolas vecuma bērniem "Tās ir tikai superspējas" rakstniece un dramaturģe Lelde Jauja ar humoru un izpratni pievērsusies nozīmīgajai skolēna emociju un sevis iepazīšanas tēmai. Šī ir Leldes Jaujas pirmā grāmata bērniem.

"Tās ir tikai superspējas" izgaismo dažādus aspektus, ar ko daudziem bērniem nākas saskarties ikdienā – komunikāciju ar klases biedriem un skolotājiem, attiecības ar šķirtajiem vecākiem un viņu jaunajiem partneriem.

Lelde Jauja (1983) ir Literārās akadēmijas Prozas kursa absolvente, divu romānu autore. "Tās ir tikai superspējas" ir viņas pirmais darbs bērnu literatūras žanrā. Divu bērnu mamma. Patīk lasīt un rakstīt grāmatas, ceļot, iet uz teātri, bet visvairāk – daudz un skaļi smieties. Bērnībā gribēja kļūt vai nu par pārdevēju, vai skolotāju.

Olga Gogole (1980) ir māksliniece un grafiskā dizainere, vairāku lasītāju iecienītu grāmatu ("Runcis zābakos", "Latvijas Mediji", 2020) ilustratore.

Grāmata izdota ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti