VIDEO: Mans bērns treniņā, pulciņā, nometnē – cik droši tur ir?

Bērnu mentālās veselības nedēļā "Runā ar mani" notiks saruna ar "Centra "Dardedze"" komunikācijas vadītāju, interešu aizstāvi Andu Avenu "Mans bērns treniņā, pulciņā, nometnē: cik tur ir droši?".

Mēs, vecāki, vēlamies, lai mūsu bērni aktīvi pavada savu brīvo laiku, attīsta savus talantus un gūst jaunus iespaidus, tāpēc daudzi vedam bērnus uz dažādiem pulciņiem, sporta nodarbībām un nometnēm. Taču pēdējā gada laikā medijos izskanējuši vairāki stāsti par to, kā bērni šajās vidēs ir cietuši no seksuālas izmantošanas – gan no pieaugušajiem, gan arī citiem bērniem. Minētie gadījumi gan ir tikai aisberga redzamā daļa, par kuru uzzinājusi plašāka sabiedrība, – daudz vairāk ir to gadījumu, kuri tā arī nenonāk līdz tiesībsargājošajām iestādēm vai medijiem. Cik droši par saviem bērniem varam justies?

No 4. līdz 10. martam norisināsies jau ceturtā bērnu mentālās veselības nedēļa "Runā ar mani", kuras mērķis ir izglītot vecākus un atbalsta personas par bērnu mentālo veselību, kā arī informēt par resursiem un to, kur rast palīdzību Latvijā.

Bērnu mentālās veselības nedēļu "Runā ar mani" organizē biedrība "Debesmanna", visi pasākumi ir bez maksas.

Skaties citas tiešraides

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti