VIDEO: Ģimene, seksuālā orientācija un bērnu audzināšana

Bērnu mentālās veselības nedēļā "Runā ar mani" notiks saruna "Un kā tad ar mazbērniem?!".

Sarunas moderatore Linda Curika sarunāsies ar organizācijas "Mozaīka" ilggadēju valdes locekli Janu Jarinovsku un klīnisko psiholoģi Kristiānu Kalniņu, lai izrunātu, cik sarežģīti ir pieņemt pašam sevi, apzinoties to, ka dzīvē sanāks – gribot vai negribot – izcelties no pūļa. Vai ir viegli atklāt vecākiem, draugiem, skolotājiem, ka tava seksuālā orientācija ir savādāka? Ko šāda atklāšanās nozīmē bērnam, un ko apkārtējo nosodījums var nodarīt bērna psihei?

Saruna būs par to, cik svarīgi ir tas, ka heteroseksuālu bērnu vecāki runā ar saviem bērniem par dažādību, nevis lai mudinātu viņus, bet gan lai iemācītu izturēties ar cieņu pret savu savādāko klasesbiedru. Kas ir jādara vecākiem, lai viņu vai viņu draugu, radu, paziņu bērni varētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi?

No 4. līdz 10. martam norisināsies jau ceturtā bērnu mentālās veselības nedēļa "Runā ar mani", kuras mērķis ir izglītot vecākus un atbalsta personas par bērnu mentālo veselību, kā arī informēt par resursiem un to, kur rast palīdzību Latvijā.

Bērnu mentālās veselības nedēļu "Runā ar mani" organizē biedrība "Debesmanna", visi pasākumi ir bez maksas.

Skaties citas tiešraides

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti