Ģimenes studija

Vai ārpusskolas aktivitātes jauniešiem var būt glābiņš no atkarību gūsta?

Ģimenes studija

Gripas laiks ir sācies: cik pieejamas ir vakcīnas un vai potēties pret gripu

Darbs, mājas dzīve, mācības un ceļojumi, jeb dinamiskā Liepiņu ģimenes ikdiena

Kā līdzsvarot ģimenes ikdienu! Ciemos pie Liepiņu ģimenes

Jāņa un Leldes Liepiņu ģimenē aug divas meitas ar mazu vecumu starpību, tādēļ viņu ikdiena ir ļoti dinamiska. Abi vecāki strādā, turklāt Leldei savu pagaidām pusslodzes darbu izdodas savienot gan ar bērnu audzināšanu, gan mācībām kādā jomā, kas nepavisam nav saistīta ar viņas līdzšinējo izglītību vai profesiju – stjuarte.

Visbiežāk sanāk, ka tad, kad tētim ir brīvdienas, tad jāstrādā mammai, un otrādi. Nereti viņu plānus ietekmē vēl arī abu bērnudārznieču slimošana. Par spīti tam, Liepiņi paši vērtē, ka ģimenes ikdienu izdodas līdzsvarot un, piemēram, visiem četriem doties pat kādā garākā ceļojumā. Tā pagājušajā gadā, Madlēnai un Adelei vēl tikai pusotru un trīs gadus vecām esot, viņi mēnesi ar mugursomām plecos pavadījuši Āzijā. Arī Leldes un Jāņa iepazīšanās stāsts atgādina romantiskas filmas scenāriju.

 

"Ģimenes studija"

"Ģimenes studija"

Izgaismo pieredzi un viedokļus par aktuālām ģimenes attiecību, veselības un izglītības tēmām.

Klausies podkāstā sev ērtā laikā un šādās lietotnēs - Spotify, Apple, Google . Jauna epizode katru darba dienu. Epizodes garums 50 minūtes.

Lai arī meitām ir neliela vecuma starpība, bet abas ir atšķirīgas, atzīst Lelde, vecāka meita Adele ir mierīga, bet mazā māsa Madlēna ir "spridzeklītis".

Lai dzīvotu tik dinamiski, Liepiņiem palīdz arī omes un opji, bet Lelde vērtē, – ja dari to, kas patīk, viss ir viegli.

Lelde ar entuziasmu stāsta, kā pēc lidojumiem ir ieguvusi enerģiju, ko dot savējiem. Un kāds brīnums, ka arī abi iepazinušies lidmašīnā. Jānis saka, ka pēc lidojuma izlēmis uzrunāt stjuarti, kura šķitusi simpātiska.

Lelde stāsta, ka viņa uzreiz pamanījusi īpaši smaidīgo pasažieri, kuram pasniegusi kapučino "ar kaudzīti", bet kolēģe piebildusi – ar mīlestību. 

Lelde smej, ka pasažieriem ir dažādi paņēmieni, kā viņi mēģina iepazīties, viens no tipiskākajiem – viņi kāpj pēdējie ārā no lidmašīnas... 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti