Sadraudzēties ar grāmatām! Oktobri pasludinām par Bērnu grāmatu mēnesi

Šodien sākam Bērnu grāmatu mēnesi. Visu oktobri  izzināsim grāmatu rakstīšanas, lasīšanas, ilustrēšanas, satura izmantošanas un ideju rašanās lietas. Aicināsim vecākus kopā ar bērniem lasīt, rakstīt un ilustrēt grāmatas, doties uz bibliotēkām un grāmatu veikaliem – katrai dienai sagatavosim vienu interesantu ideju.

  

Bērnu grāmatu nedēļa notiek sadarbībā ar Siguldas bērnu un jauniešu literatūras festivālu.

Bērnistabā ir plaša bērnu grāmatu ierakstu kolekcija, izdrukājami un virtuāli veicami darbi lasīšanas un rakstīšanas apguvei, ilustrācijas no dažādu autoru darbiem un citi materiāli.

Bērnu grāmatu mēneša prjekts ir domāts visiem lasītājiem - tiem, kuri jau patstāvīgi prot izlasīt grāmatas un tiem, kuri tikai sāk burtu apgūšanu.

Bērnu grāmatu mēnesī piedāvāsim daudzveidīgu saturu, to gatavot palīdzēs arī Siguldas bērnu un jauniešu literatūras festivāla veidotāji, bērnu grāmatu autore Inese Zandere,  lietuviešu rakstniece un ilustratore Kotrīna Zīle (Kotryna Zylė) , igauņu rakstniece Rēli Reinausa (Reeli Reinaus), Latvijas Naconālā bibliotēka.

Katru dienu publicēsim vienu darbu, kurš būs saistīts ar grāmatām, to ilustrēšanu, grāmatu saturu, to izmantošanu filmās, izrādēs, mājteātros, aicināsim pašiem veidot savas grāmatas, mācīties burtus un stāstīšanas prasmes, būt radošiem un talantīgiem.

Katru dienu publikācija būs  LSM.lv vecāku un bērnu sadaļā, visus Bērnu grāmatu mēneša darbus varēs vienkopus atrast oktobra darbu kalenārā, to papildināsim katru dienu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti