Grāmatu izzināšanas mēnesis. Vecākiem un bērniem kopā darāmo darbu kalendārs oktobrim

Oktobri esam pasludinājuši par Bērnu grāmatu mēnesi. Aicināsim vecākus kopā ar bērniem lasīt, rakstīt un ilustrēt grāmatas – katru dienu piedāvāsim vienu ideju. Ar radošām idejām dalīsies arī pašmāju un citzemju rakstnieki.

Varat izdrukāt šo kalendāru un īstenot idejas tā, kā paši vēlaties, vai izmantot mūsu sagatavotos aprakstus – katra no šīm idejām ir aprakstīta LSM.lv vecāku un bērnu sadaļā vai Bērnistabā. Pie aprakstiem atradīsiet arī izdrukājamus materiālus.

Oktobrī veicamo darbu idejas:

            1. Gatavojiet gardumus, izmantojot pavārgrāmatu!
2. Izpētiet savu mājas bibliotēku!

3. Ineses Zanderes uzdevums vērīgumam un radošumam

 

4. Izdrukājams darbiņš topošajiem rakstniekiem 5. Izdrukājams darbs secības mācīšanai! 6. Izdrukājiet "Ābeci" un mācieties lasīt! 7. Kur meklēt iedvesmu? Iesaka igauņu rakstniece. 8.Kartupeļi "ar odziņu". Izlasiet un pagatavojiet kādu no trim lieliskām receptēm!
9.  Rakstiet ar spalvu! 10. Zīmē, dzejo, izdomā kaķu vārdus! Iesaka Inese Zandere

 

11. Divas stāstu veidošanas spēles mazajiem stāstniekiem 12. Pilnīgi slepeni - raksti ar neredzamo tinti! 13. Senu pasaku tēli mūsdienu notikumos 14. Pašmāju leļļu teātris sestdienas vakaram

15. Izlasiet recepti un pagatavojiet "Citādus biezpiena sieriņus"!

16. Idejas mazo rakstnieku pirmajai grāmatai! 17. Lasiet kopā ar bērniem un dalieties ar izlasīto! 18. Kā tautasdziesmās attēlotas putnu balsis? 19. Taisiet papīru mājās un rakstiet vēstules!

 

 

20. Klausieties pasaku audioierakstus! 21.Apmeklējiet bērnu grāmatu ilustrāciju izstādi Siguldā! 22. Izlasiet recepti un pagatavojiet saldo ābolu un karameļu picu!
23. Uztaisiet savu stāstu televizoru!

 

 

24. Izrāde lieliem un maziem pašu izveidotā ēnu teātrī 25. Izrāde lieliem un maziem pašu izveidotā ēnu teātrī. 26. Rakstiet vēstules, sūtiet pa pastu! 27. Mini mīklas un mācies lasīt bez burtiem! 28.Neparastā pakāpju grāmata 29. Izlasiet recepti un pagatavojiet "Panna cotta" ar rabarberu želeju
30. Paslēpto domu grāmata 31.          

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti