Ventspils slimnīcā unikālajā datumā – 29. februārī – piedzimusi meitenīte

Ventspils slimnīcā ceturtdienas, 29. februāra, vakarā sagaidīta meitenīte, kas savu dzimšanas dienu "īstajā" datumā svinēs reizi četros gados. Meitenīte nosaukta par Airisu, informēja slimnīcā.

Airisai pasaulē nākt palīdzēja ginekologs, dzemdību speciālists Juris Belevičs un vecmāte Krista Kristiāna Zēberga. Par jauno māmiņu un mazuli parūpējās arī neonatoloģe Sarma Blumberga un bērnu māsa Paula Lindenblate.

Ģimene dzīvo Ventspils novadā, un meitenīte vecākiem ir pirmais bērniņš. Uz jautājumu par to, kurā datumā tiks atzīmēta Airisas dzimšanas diena, vecāki atbildēja – laiks rādīs. Bet dzimšanas dienas svinības tikšot rīkotas tās nedēļas nogalē.

Meitenītes māmiņa teica, ka Ventspils slimnīcā ģimene jūtoties ērti un mierīgi. Jaunie vecāki uzteica personāla rūpes par ģimeni, īpašu pateicību veltot vecmātei Kristai.

Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļas kolektīvs sveic jaunos vecākus ar ģimenes pieaugumu un vēl jaunajai ģimenei stipru veselību.

Saskaņā ar Centrālās statistikas pārvaldes datiem, 29. februārī šūpuļsvētkus svin 1010 Latvijas iedzīvotāji. Ventspilī kopš 1968. gada dzimušas un dzīvojušas 13 personas, kam dzimšanas diena ir 29. februārī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti