V.I.P.

V.I.P. Zemessargi. 2. pusfināls

V.I.P.

Zīmju valodā. VIP

V.I.P. Zemessargi. Fināls

TESTS: Vai zināsi atbildes uz grūtākajiem spēles «V.I.P.» zemessargu cikla jautājumiem

2024. gada pirmais Latvijas Televīzijas erudīcijas projekta "Veiksme. Intuīcija. Prāts." cikls rit kopā ar Zemessardzes Rīgas 1. brigādes zemessargiem. Spēles vadītājs Uģis Joksts viņiem vaicā gan par Latvijas armijas un Zemessardzes vēsturi, ieročiem, gan arī par sportu, ģeogrāfiju, un noskaidro komandu plašo zināšanu spektru. Izmēģini savus spēkus un atbildi uz šī cikla izaicinošākajiem jautājumiem!

Spēles finālā tikās Ilzes Borodkinas komanda, kurā ir Viesturs Liepkalns un Jānis Jaksons, un Arņa Lasmaņa komanda ar biedriem Jāni Tomaševski un Mārtiņu Rikardu. Arņa Lasmaņa komanda ar nelielu punktu pārsvaru uzvarēja, un savu balvu 1100 eiro novēlēja ukraiņu karavīru bērnu nometnei, kas šovasar plānota Latvijā. Čeks tiks nodots Valsts aizsardzības un patriotisma fonda "Namejs" priekšsēdētājam atvaļinātajam ģenerālleitnantam Raimondam Graubem.

Uzvarētāju čeka nodošana.
Uzvarētāju čeka nodošana.

Taču svarīgākais – šo spēļu laikā radās pārliecība, ka Zemessardzes rindās ir cilvēki, kuri mīl šo valsti un ir nelokāmi savā varēšanā vienmēr aizstāvēt Latviju.

Tikmēr lasītājiem piedāvājam izmēģināt spēkus, atbildot uz 13 jautājumiem, uz kuriem zemessargi vai nu nevarēja atbildēt, vai kuru dēļ bija spiesti tērēt papildiespējas. Kā veiksies jums?

Citi LTV erudīcijas spēļu testi

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti