V.I.P.

Zīmju valodā. VIP

V.I.P.

Zīmju valodā. VIP

V.I.P. Fināls

TESTS. Grūtākie «V.I.P.» spēles jautājumi par un ap Ziemeļvalstīm

Februāra pirmajā pirmdienā noslēdzās erudīcijas spēles "Veiksme. Intuīcija. Prāts" ("V.I.P") kārtējais cikls. Šo trīs spēļu saturā bija vairāk jautājumu par Ziemeļvalstīm, jo vispirms pusfinālā tikās komandas, kuru bizness, valodu zināšanas, darbs vēstniecībās saistīts ar kādu no Ziemeļvalstīm, bet otrajā pusfinālā – ģimenes, draugu komandas, no kurām vienas dalībnieki dzīvo Stokholmā, bet citi tepat Rīgā. Spēlētājiem veicās dažādi, tāpēc aicinām izmēģināt spēkus testā, meklējot atbildes uz šī cikla grūtākajiem jautājumiem!

Finālspēli iesāka uzņēmumu grupas "SilJa" īpašnieces, biznesa konsultantes un mecenātes Silvas Jeromanovas-Mauras komanda un interjera fotogrāfa Oskara Kalniņa komanda. Silvas komandā bija tikai dāmas – Islandes Goda konsule Latvijā un dziedātāja Ineta Rudzīte un Dānijas vēstniecības vicekonsule Santa Pakalna, bet Oskara Kalniņa komandā – viņa mamma ādas māksliniece Ērika Kalniņa un brālis pavārs un biologs Rūdolfs Kalniņš.

Fināla uzvarētājus, kurus spēlē vadīja Oskars Kalniņš, piedalīties pierunāja tēvs. Lūk, atnāca ar skepsi, bet nopelnīja 900 eiro!

Nākamie 12 jautājumi ir tie, ar kuriem dalībnieki šajā ciklā netika galā un pareizo atbildi neatrada. Kā veiksies jums?

Citi LTV erudīcijas spēļu testi

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti