Sasniegts nākotnes datums, kurā darbojās 30 gadus sena zinātniskās fantastikas filma

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 7 mēnešiem.

"Mēs oficiāli atrodamies nākotnē!" vismaz pēc 30 gadus vecās filmas “Atpakaļ Nākotnē II” radītāju skatījuma. 2015.gada 21.oktobrī pagāja datums, uz kuru šīs populārās Holivudas izklaides filmu triloģijas varoņi devās, lai mainītu pagātni. Tikmēr ir interesanti salīdzināt, kā moderno tehnoloģiju attīstītājiem veicies ar filmā paredzēto nākotnes izgudrojumu piepildīšanos un ieviešanu ikdienas dzīvē.

Tā bija ideja par to, kāda būs nākotne, un tagad tā ir pienākusi.

Nu jau pagājis datums - 2015.gada 21.oktobris -, kuru trakais zinātnieks no Filmas “Atpakaļ nākotnē” ievadīja laika mašīnā.

Šajā filmā mums solīja trīsdimensiju filmas, videozvanus, kas ļoti līdzinās "Skype", un gudrās brilles, diezgan līdzīgas "Google" izstrādātajam prototipam. Nav slikti pareģojumi.

Mūsu mājās gan nav neskaitāmi faksi, taču ir mēģinājumi radīt lidojošas mašīnas. Arī “Nike” sporta apavi, kas paši aizšņorējas, ir radīti. 

"Foršākā lieta, kas pašlaik tiek izskatīta, ir gaisa dēlis." Ideja par šādu dēli, šķiet, bija visaizraujošākā, un visdažādākos veidos visdažādākie izstrādātāji mēģinājuši to radīt. Tomēr par nožēlu daudziem jāatzīst, ka īsti ar filmā redzēto nevienu no tiem vēl salīdzināt nevar.  

Lai gan pašlaik tiek daudz strādāts pie tā, lai nebūtu apkārt daudz jāstaigā (jo cilvēki ir gana slinki), tas gan vēl nav sasniegts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti