Mūziķis Krīvēns «cepina» ekspremjerus Straujumu, Godmani un Kučinski

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Latvijas Universitātes (LU) Jauno tehnoloģiju un inovāciju dienas ietvaros 25. septembrī risinās īpašs LU Absolventu kluba rīkots notikums – bijušo Ministru prezidentu, LU absolventu "cepināšanas" saruna mūziķa Jāņa Krīvēna jeb tautā zināma kā Krivenchy vadībā, informēja universitātes pārstāve Sindija Grāvere. Sarunas tiešraidi varēja vērot arī portālā LSM.lv.

Diskusijā piedalīsies ekspremjeri, LU absolventi: Laimdota Straujuma, Ivars Godmanis un Māris Kučinskis, kuri atbildēs uz dažādiem jautājumiem, izceļot vairākus faktus, tai skaitā, kas viņiem nav izdevies savas valdības laikā.

Katrs no šiem absolventiem ir ar savu es, viedokli un vērtībām.

Diskusijas formāts ļaus  ekspremjeriem uzdot jebkādus jautājumus par dzīvi studiju laikā un pēc studijām, kā arī par laiku, kad viņi ieņēma Ministru prezidenta amatu.

Diskusijas formāts ir pietiekami atvērts, lai auditorijai vakara gaita izvērstos interesanta un negaidīta.

Diskusiju vadīs Jānis Krīvēns jeb tautā zināms kā Krivenchy (mūziķis, rakstnieks, podkāsta vadītājs un sociālo mediju speciālists). Viņš mēģinās panākt dažādas ekspremjeru atzīšanās par viņu neveiksmēm, sadzīviskām, smieklīgām situācijām.

"Es ar cipariem vienmēr esmu bijis uz "jūs", tāpēc es savu ceļu parasti "izvārdoju". Kaut arī visi intervijas dalībnieki ir zināmi kā "cipargalvas", viņiem nāksies savu ceļu caur maniem jautājumiem "izvārdot". Un nekādas izlocīšanās! Tiekamies pasākumā!" uz pasākumu aicina diskusijas vadītājs Krīvēns.

Ekspremjeriem, atbildot uz jautājumiem, būs iespēja izvēlēties kādu no kārtīm:

  • Veto kārts – nevēlos atbildēt;
  • STOP kārts – ekspremjers var iejaukties cita ekspremjera diskusijā.

LU Jauno tehnoloģiju un inovāciju dienas, kas notiks 25. septembrī LU Akadēmiskā centra Zinātņu mājā, galvenais vadmotīvs ir "Viedā universitāte". Pasākums dod iespēju studentiem, pētniekiem un absolventiem demonstrēt gada laikā paveikto, kā arī radīt jaunas, inovatīvas idejas. Pasākums tiks aizvadīts otro gadu pēc kārtas, taču tā būs pirmā reize, kad tā laikā LU atzīmēs savu jubileju – Latvijas Universitātei 101! Tāpat nemainīgi arī šajā gadā Latvijas Universitātes Absolventu klubs īpaši aicina ikvienu LU absolventu apmeklēt pasākumu un kopā atzīmēt "LU Absolventu dienu".

Pasākuma klātienes apmeklējums tiks uzraudzīts, balstoties uz tā brīža valsts noteiktajiem ierobežojumiem, taču ikviens interesents var būt drošs, ka pasākumam būs iespēja sekot līdzi jebkurā gadījumā, jo gan dienas programmai, gan vakara daļai būs pieejama interaktīva tiešsaiste. Pasākuma klātienes apmeklētājiem ieeja būs bez maksas.

LU Jauno tehnoloģiju un inovāciju dienu organizē Latvijas Universitāte. Tās norisi atbalsta LU Studentu padome un LU Absolventu klubs. Pasākums tiks realizēts projekta "LU Inovāciju granti studentiem" ietvaros.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti