Rīta Panorāma

Uzbrukumā nogalināti "Hamās" politiskā līdera radinieki

Rīta Panorāma

Intervija ar iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski

Ženēvā iepazīstinās ar jaunākajiem Šveices pulksteņu modeļiem

Ženēvā iepazīstinās ar jauniem un ekskluzīviem Šveices pulksteņu modeļiem

Par spīti jauno tehnoloģiju attīstībai Šveices mehānisko pulksteņu ražotāji ir optimistiski par nākotni – viņi ar jaunākajiem modeļiem nedēļas nogalē iepazīstinās "Watches and Wonders" izstādē Ženēvā. Ļoti pieprasīti patlaban esot laikrāži, kuru cena ir robežās no 1000 līdz 3000 eiro.  

Pulksteņu ražotājkompānijas izpilddirektors Elijs Bernheims skaidroja: "Cenu diapazons, ko mēs šobrīd tirgū uzskatām par ļoti svarīgu, ir no tūkstoša līdz trīs tūkstošiem eiro. Mēs strādājam ar patērētājiem, kas meklē eleganci un izsmalcinātus laikrāžus. Un pēc šī cenu segmenta precēm ir liels pieprasījums."

Kompānija vidusmēra pircējiem piedāvā plašu laikrāžu modeļu klāstu, tomēr lielāku vērību izstādē, protams, izpelnīsies ekskluzīvi modeļi. Turīgi cilvēki par pazīstamu kompāniju vai ar dārgakmeņiem izrotātu pulksteni, kas apliecina valkātāja sociālo statusu, ir gatavi maksāt desmitiem reizes lielāku summu, bet vienkāršos cilvēkus varētu interesēt nozares tehniskie sasniegumi un rekordi.

Ženevā izstādīs tikai divus milimetrus biezu tā dēvēto "turbiliona" pulksteni, kura mehānismu minimāli ietekmē gravitācija, un šādā veidā iespējams sasniegt fantastisku precizitāti. Tā cena – 720 tūkstoši eiro.

Cits pulkstenis precīzi parāda Mēness fāzes un vienlaikus ir mūžīgais kalendārs. Kādām kabatas laikrādim ir 63 citas funkcijas, un tā mehānisms sastāv no 2877 detaļām, tai skaitā 245 akmeņiem un 31 rādītāja. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti