Panorāma

Lielo piektdienu un Kristus nāvi atzīmē visā pasaulē

Panorāma

Panorāma

"Bolt" skrejriteņiem nedēļas nogalēs ierobežos ātrumu

«Bolt» skrejriteņiem nedēļas nogalēs ierobežos ātrumu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 2 mēnešiem.

Koplietošanas platformā "Bolt" pieejamajiem elektroskrejriteņiem nedēļas nogalēs turpmāk  naktīs tiks samazināts maksimālais ātrums no 25 līdz 20 kilometriem stundā. Smagākās traumas nereti tiek gūtas, braucot lielā ātrumā no izklaides pasākumiem.

Samazināts ātrums skrejriteņiem būs naktīs no piektdienas uz sestdienu un no sestdienas uz svētdienu no pulksten 22 līdz pulksten 5. Lai arī ātruma samazinājums šķiet niecīgs,  potenciālo traumu skaitu var samazināties līdz pat 20%.

"Bolt" vecākā skrejriteņu operāciju speciāliste Gerda Kivleniece norādīja: "Jāņem vērā, ka tā kā ir nakts stunda un tumšs. Dati, kas mums ir, liecina, ka informācija, ko saņem par negadījumiem, 70% gadījumu negadījumu rodas tāpēc, ka cilvēki ir neuzmanīgi un nenovērtē segumu."

Lēmums par ātruma samazināšanu pieņemts, lai pievērstu gan pašu skrejriteņu vadītāju uzmanību uz drošu pārvietošanos, gan arī nodrošinātu pārējo satiksmes dalībnieku drošību. Ātrums lielā mērā nosaka, vai notiks ceļu satiksmes negadījums un cik nopietnas būs tā sekas.

Ātruma ierobežojumi katru nedēļas nogali stāsies spēkā automātiski, un šis jaunums attieksies uz pilnīgi visiem pilsētu rajoniem ne tikai Rīgā, bet arī reģionālajās pilsētās, kurās pieejami "Bolt" skrejriteņi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti