Tērvetes aktīvisti kājām un ar velosipēdu pieveic teju 14 000 kilometru

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Tērvetes novadā no 15. aprīļa līdz 15. maijam notiek pasākums ‘’Esi aktīvs Tērvetes novadā’’, kura ietvaros aktīvie novadnieki noskrējuši, nosoļojuši un ar velosipēdu nobraukuši teju 14 000 kilometru.

Tērvetes aktīvisti ar kājām un velosipēdu pieveic teju 14 000 kilometru
00:00 / 04:09
Lejuplādēt
Mēneša laikā katram soļotājam un skrējējam jāpieveic vismaz 50 km distance, bet velobraucējiem jānobrauc vismaz 150 km. Pasākumā piedalās 90 dalībnieki, un līdz 11. maijam jau noskrieti 3229  km, nosoļoti 6040 km, ar velosipēdu nobraukti 4636  km.

Lai piedalītos sporta un veselības nostiprināšanas pasākumā un gala rezultātā tiktu pie balvām, katrs dalībnieks var izvēlēties, ko viņam labāk patīk darīt – skriet, soļot vai braukt ar velosipēdu. Tērvetes novada pašvaldības Sporta nodaļas vadītāja Linda Karloviča stāstīja, ka netiek vērtēts ātrums, bet kilometru skaits.

Viena no sporta un veselības nostiprināšanas pasākuma idejas autorēm ir arī Tērvetes novada kultūras pasākumu organizatore Ineta Strazdiņa.

Sportiskajā pasākumā iesaistījušies  90 tērvetnieki – 17 velobraucēji, 34 skrējēji un visvairāk ir soļotāju – 39 .

Iešana, skriešana un riteņbraukšana noslēgsies 15. maijā, bet aktīvākie sportotāji tiks apbalvoti 17. maijā. Pasākumu atbalsta Tērvetes novada dome un novada uzņēmēji.

Pasākuma organizatori ir patīkami pārsteigti par iedzīvotāju lielo atsaucību un cer nākampavasar soļošanas, skriešanas un velobraukšanas tradīciju turpināt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti