Sākusies velosacensību sezona

Ar tautā iecienīto Baložu velokrosu 12.aprīlī uzsākta sezona divriteņu cienītājiem. Sacensības notika arī nākamajā dienā, kad Tomē norisinājās "MySport MTB kauss" 1.posms.

Baloži pirmajās sacensībās pulcēja aptuveni 220 dalībniekus, kuri startēja septiņu kilometru garā aplī piecās pamatdistancēs, kā arī vairākās bērnu velokrosa trasēs. Vislielākā konkurence bija 28 kilometru distancē, kurā uzvarēja Krišjānis Jansons-Ratiniks (1:11:31), aiz kura ar tādu pašu rezultātu finišēja Herberts Pudāns.

Garākajā 35 kilometru distancē ātrākais bija Jānis Rubiks. Lielākais sieviešu īpatsvars bija abās īsākajās distancēs. Septiņu kilometru velokrosā uzvarēja Krista Ratniece, savukārt 14 kilometru distancē ātrākā bija Dace Fūrmane.

Nākamie Baložu velokrosa posmi notiks 26.aprīlī, 24.maijā, 20.septembrī un 4.oktobrī.

Savukārt svētdien Ķeguma pusē notika "MySport MTB Kauss 2014" 1. posms, kas pulcēja aptuveni 300 dalībniekus 24,5 kilometrus garajā Tomes velotrasē.

Divu apļu "Stevens MTB" maratona distancē uzvaru izcīnīja bijušais olimpietis Raivis Zīmelis, kurš bija arī 2013.gada sezonas kopvērtējuma uzvarētājs. Otro un trešo vietu sadalīja Arnis Pētersons un Oskars Muižnieks. Dāmu konkurencē ātrākā bija Ingrīda Šmite.

Viena apļa "Pells MTB" pusmaratona distancē ātrākais bija jau pieminētais Herberts Pudāns. Starp sievietēm pirmā finišu sasniedza Adele Ilga Spigovska.

Komandu vērtējumā pēc pirmā posma maratona distances ieskaites vadībā atrodas "Trek Team I", "MySport-Stevens" un "ebike Machine". Savukārt pusmaratona ieskaitē visvairāk punktus Tomē savākušas "ĶNSS", "DHL Express MTB Team" un "Baltijas Grants" komandas.

Nākamie posmi notiks 31.maijā Pļaviņās, 29.jūnijā Madonā, 3.augustā Pļaviņās un 23.augustā Amatā.