Dienas ziņas

Gājēji tumšajās ceļmalās paliek nepamanīti

Dienas ziņas

Vēlas popularizēt balto sviestu

Rūjienā attīsta sporta bāzi un rekonstruē stadionu

Rūjienā attīsta sporta bāzi un rekonstruē stadionu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Pēdējos gados Rūjienā veikti vērienīgi darbi, lai uzlabotu un modernizētu sporta bāzi. Pirms trim gadiem atklāja jaunu sporta halli, nu pabeigta projekta nākamā kārta – atjaunots stadions. Tagad sportot mūsdienām piemērotos apstākļos varēs ne tikai vietējās vidusskolas skolēni, bet arī Rūjienas, Mazsalacas un Naukšēnu novada apvienotās sporta skolas audzēkņi.

Rūjienas vidusskola celta nu jau pirms vairāk nekā 50 gadiem un līdz šim skolēni sportoja arī tajos laikos izbūvētā stadionā, kas bija ļoti pieticīgs un vairs nekādi neatbilda mūsdienu prasībām. Skrejceliņš ar izdedžu segumu, futbola laukums ar zālienu un bez drenāžas. Nu stadions ieguvis pilnībā jaunu izskatu un arī paši sportotāji atzīst, ka pārmaiņas ir pamatīgas. "Iepriekš bija it kā tikai vieta, kur spēlēt futbolu, un nebija gumijots, bet bija vienkārši smiltis un bija grūti skriet," stāsta Rūjienas vidusskolas skolniece Megija Sprince.

"Te viss ir - jaunais zāles segums, vārti jauni un vārtu aizsargtīkli, lai nepārlido bumbas pāri," novērtē Rūjienas sporta skolas audzēknis Rainers Emīls Muska. "Liekas ļoti labs, tāds ļoti skaists un izskatās, ka būs baigi forši spēlēt," sajūsmināts ir arī sporta skolas audzēknis Juris Ernests Cauna.

Stadiona svinīgajā atklāšanas pasākumā gandarījumu par jauno sporta bāzes papildinājumu pauda gan vidusskolas, gan sporta skolas vadītāji. "Jo skolai sporta stundās ir labāki apstākļi, jo kvalitatīvāka sporta stunda. Visi simtprocentīgi rod iespēju uzlabot savu veselību, un arī sporta skolai ir vieglāk strādāt," uzsver Rūjienas sporta skolas direktore Inese Garā.

Sportot papildus ik gadu izvēlas vairāk nekā 200 Rūjienas, Mazsalacas un Naukšēnu novadu bērni un jaunieši un, kā vērtē sporta skolas direktore, īpašs prieks, ka nu varēs attīstīt tieši vieglatlētikas jomu. "Visas vieglatlētikas disciplīnas mēs ar šāda izmēra stadionu nevaram apmierināt, bet kas attiecas uz barjerskrējieniem, uz sprinta skrējiniem, tāllēkšanu un visas mešanas un grūšanas disciplīnas, pilnīgi viennozīmīgi," piebilst sporta skolas direktore Garā.

Stadiona rekonstrukciju pilnībā finansēja Rūjienas novada pašvaldība. Ar to gan darbi šeit nebeigsies, vēl plānots sporta kompleksu papildināt ar daudzfunkcionālu sporta spēļu laukumu un āra trenažieriem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti