Madonā aizvadīts tautas slēpojums

Sestdien, 20.februārī, risinājās tradicionālais tautas slēpojums „Madona”, vēsta sacensību organizatori. Lai gan šīs ziemas gaitā ik pa brīdim rodas sniegam ne tik labvēlīgi apstākļi, Madonas slēpošanas un biatlona bāzē „Smeceres sils” 2,5 kilometru aplis bija labi sagatavots un nodrošināja pilnvērtīgu sacensību atmosfēru.

Vīriešiem garākajā 20 kilometru distancē jau no pirmajiem kilometriem vadībā izvirzījās alūksnietis Oskars Muižnieks un, ar katru apli pārsvaru palielinot, finišēja pirmais. Otrajā vietā ierindojās Mārtiņš Daļeckis, bet godalgoto trešo vietu izcīnīja Mareks Birkentāls no Talsiem.

Sieviešu 15 kilometru distancē visātrāk slēpoja un uzvarēja Natālija Kovaļova no Krāslavas. Pēc nepilnas minūtes otrajā vietā finišēja Carnikavas pārstāve Laima Klauža, bet kā trešā finišēja madoniete Kitija Auziņa.

Sacensības notika arī dažādās jauniešu un senioru vecuma grupās, kā arī tautas klasē, kur 10 kilometros distancē visātrākais slēpojums padevās titulētajam motokrosa speciālistam Kasparam Stupelim, finišējot pirmajam. Motorizēto sporta veidu pārstāvji ziemā iecienījuši distanču slēpošanu, jo tautas klasē atzīstami startēja arī viens no pasaules vadošajiem rallijkrosa autobraucējiem Reinis Nitišs.

Visi sacensību rezultāti aplūkojami sportlat.lv.