Dzintaru pludmalē risināsies karnevāla skrējiens

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 4 mēnešiem.

20.februārī Dzintaru pludmalē norisināsies Jūrmalas Ziemas sporta svētki, kuru laikā notiks skriešanas un nūjošanas sacensības, kā arī cita veida sportiskas aktivitātes, vēsta pasākuma rīkotāji. Apmeklētājiem tiks piedāvāta plaša izklaides programma dažādām gaumēm, un svētku kulminācijā norisināsies Karnevāla skrējiens, kura dalībnieki aicināti tērpties uzmanību piesaistošā apģērbā vai maskās.

Jūrmalas Ziemas sporta svētki, svinot karnevāla mēnesi februāri, otro gadu jūrmalniekiem un pilsētas viesiem piedāvā aktīvi pavadīt dienu skaistā vietā – Dzintaru pludmalē. Organizatori līdzās sporta disciplīnām piedāvās daudzveidīgu, sportiski tematisku aktivitāšu kopumu: alpīnistu sienu, biatlona šautuvi, stafetes un citas izklaidējošas aktivitātes, kurās ikviens varēs piedalīties, krāt punktus un iegūt balvas no pasākuma atbalstītājiem.

Šogad Jūrmalas Ziemas sporta svētki aizsāk jaunu, krāšņu tradīciju – Karnevāla skrējienu, kurā piedalīties ir aicināti visi bez vecuma ierobežojuma un iepriekšējas sagatavotības. Tā dalībnieki ir aicināti ļauties fantāzijas lidojumam un tērpties atraktīvos tērpos. Radošākie Karnevāla skrējiena dalībnieki iegūs balvas dažādās nominācijās, piemēram, iespaidīgākais supervaronis, skrējiena karalis un karaliene, talismanu talismans, karnevāla pavēlnieki un citās nominācijās.

Padomāts arī par Latvijas skolu komandām, kuras Jūrmalas Ziemas sporta svētkiem ir aicinātas reģistrēties bez maksas. Tieši skolu komandām būs iespēja sacensties par iespēju iegūt īpašo pārsteiguma balvu – kino apmeklējumu visai komandai bez maksas. Uzvarētājs starp skolām tiks noteikts, ņemot vērā Jūrmalas Ziemas sporta svētkos sporta disciplīnās un aktivitātēs iegūto punktu kopvērtējumu.

Pasākuma laikā visas dienas garumā par labu noskaņojumu rūpēsies svētku vadītājs un galvenais vēstnesis Armands Simsons ar ģimeni, bet apmeklētājiem par prieku uz skatuves kāps atraktīvais Normunds Jakušonoks ar grupu.

Pieteikties Jūrmalas Ziemas sporta svētkiem ir iespējams, reģistrējoties līdz 17.februārim mājaslapā. Bērniem vecumā līdz 12 gadiem dalība visās distancēs bez maksas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti