Dienas ziņas

Ne visas partijas gatavas lēst solījumu izmaksas

Dienas ziņas

170 pāriem Zelta kāzas

Bērni apgūst vindsērfinga pamatus

Burtnieku ezerā vindsērfinga nometnē bērni mācās burāt, supot un braukt ar kajakiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Četras dienas Burtnieku ezerā norisinās vindsērfinga apmācības nometne "Nāc burāt", kurā bez maksas aicināti piedalīties Burtnieku novada bērni. Interesentiem ir iespēja apgūt pirmās iemaņas burāšanā, supošanā un braukšanā ar kajakiem. Nometnes dalībnieki vienlaikus gūst zināšanas, kā droši pavadīt laiku uz ūdens un kā rīkoties dažādās ārkārtas situācijās.

Nometne "Nāc burāt" Burtnieku ezerā notiek jau trešo gadu, un šovasar tajā piedalās teju 30 bērni no visiem Burtnieku novada pagastiem. Iemēģināt spēkus burāšanā varēja katrs, kurš sasniedzis 10 gadu vecumu un prot peldēt. Šādu iespēju bērniem bez maksas nodrošina novada pašvaldība.

Nometnes dalībniekiem katru dienu vismaz trīs stundas bija iespēja supot, burāt, kā arī braukt ar kajakiem.

“Mēs cenšamies aktivitātes mainīt, lai dienas gaita ir dinamiskāka un lai bērni tā psiholoģiski nenogurst. Tā fiziskā sagatavotība varbūt neatļauj trīs stundas no vietas darīt kaut ko vienu. Arī psiholoģiski bērns nogurst; lai būtu interesanti, mēs aktivitātes dažādojam un mainām,” stāsta nometnes “Nāc burāt” organizators Arnis Seņkāns.

Interese par šādu iespēju ir ļoti liela, un bērni ar prieku laiku pavada uz ūdens. Dažu vairāk saista burāšana, citu supošana jeb braukšana ar airdēli.

Nomentes dalībnieki apguva ne tikai dažādu ūdens sporta veidu pamatus, bet arī uzklausīja treneru stāstījumu par to, kā droši pavadīt laiku uz ūdens. “Šeit nav peldapmācība, bet drošāki un stabilāki viņi ir un būs. Un, ja kaut kas tāds notiek, es ļoti ceru, ka viņi būs drošāki,” saka nometnes “Nāc burāt” trenere Aiga Liepkalne.

Nākamajā nedēļas nogalē norisināsies Burtnieku ezera svētki, kuros ikvienam būs iespēja bez maksas piedalīties supošanas meistarklasē. Svētkos būs arī  makšķerēšanas sacensības, kā arī airēšanas slaloma sacensības.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti