Rīta Panorāma

Izsolīs par pazudušu uzskatītu Klimta gleznu

Rīta Panorāma

Laika ziņas

Latvijā atgriežas "Sieviešu rallijs"

Latvijā atgriežas «Sieviešu rallijs»

Pēc vairāku gadu pauzes Latvijā atgriežas "Sieviešu rallijs". Tas šogad notiks 9. martā. Rallijam pieteikties var gan draudzeņu komandas, gan uzņēmumu komandas, gan darba kolektīvi. Galvenais noteikums – visas dalībnieces ir sievietes.  

Pēc trīs gadu pārtraukuma ar vērienu Latvijā atgriežas "Sieviešu rallijs". Diāna, Anita un Anete ir trīs dāmas, kas ir nolēmušas tajā startēt.

"Tā ir vienreizēja iespēja, kurā mēs varam baudīt gan dienu, gan kopā būšanu ar sievietēm. Tās ir zināmā mērā sava veida jaunas emocijas, adrenalīns, prieks, asaras, un galvenais ir kopā būšana un, ja ir iespējams, arī uzvara," atzina Sieviešu rallija dalībniece Diāna Krone.

"Laiks kopā ar draugiem. Tas noteikti ir tā vērts. Tā ir komandas kopā būšana, kad paļaujas viens uz otru, un tu zini, ka tu to vari darīt," piebilda Sieviešu rallija dalībniece Anita Ruska.

Dāmas rallijam gatavojas ļoti nopietni, sagādājušas pat īpašus tērpus, lai būtu spēcīgākas emocijas.

Anete Zalkovska šogad Sieviešu rallijā startēs pirmo reizi. "Es sen par to biju domājusi. Tas būtu forši, kopā ar meitenēm piedalīties. Radās tāda iespēja, un es esmu priecīga," atzina Anete.

Lai piedalītos rallijā, nav jābūt profesionālai sportistei, nav jābrauc ar jaunāko un ātrāko auto. Šis rallijs vairāk līdzinās orientēšanās spēlei.

"Vienā ekipāžā var būt vairāk cilvēku, nekā ir pieteikti. Tik, cik atļauj noteikumi, cik daudz ir drošības jostu. Vēl svarīgi, ka braucam pēc noteikumiem, jo neviens cits kā šoferis atbildību nenesīs. Bet Sieviešu dienas rallija burvība ir tajā, ka tev nav jābūt ātrākajam. Te nu ir visas dāmu stiprās puses savienotas – viltība, šarmiņš, skaistumiņš, neatlaidība, dažādas izdomas. Meičas varētu izpausties," stāstīja "Sieviešu rallija" organizatoru pārstāvis Sandis Miltovičs.

"Sieviešu rallijs" šogad norisināsies 9. martā.

"Šis gads no citiem atšķiras ar to, ka nebūs kopēja starta, bet katra ekipāža sāks dalību no dažādiem punktiem. Aplikācijā atvērsies starta punkts, tur nu viņas arī dodas. Un sākas medības pēc punktiem un balvām. Ir svarīgi atrast maksimāli daudz punktu, jo uzdevumi ir dažādi," stāstīja Miltovičs.

Organizatori aicina dāmas rallijam pieteikties savlaicīgi.  

Uzvaras izcīnīs tās komandas, kas būs savākušas visvairāk punktu, demonstrējot savu atjautību, plānošanas prasmes un radošumu.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti