Višķu estrādē svinēs Latgales mākslas svētkus «Krāsas karogā»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Apliecinot Latgales kultūras vērtības, radošo garu un spilgto identitāti, Daugavpils novada Višķos svētdien, 21.maijā, tiks svinēti Latgales mākslas svētki "Krāsas karogā".

Svētku programmā paredzēts latgaliešu mūzikas koncerts, kurā skanēs dziesmas un mūzika, kas nozīmīgos vēsturiskos pagriezienos iedvesmoja Latgales ļaudis pastāvēt par savu tēvu zemi.

Svētkos tiks akcentēts Latgales kultūras spēks ar reģionam raksturīgajām dziesmām, dejām, kā arī ar Latgales gleznošanas lielmeistaru darbiem. Dalībai svētkos pieteikušies 70 kolektīvi no Latgales novadiem.

Latgales mākslas svētki "Krāsas karogā" ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

Ināra Mukāne: Tas būs neparasts pasākums
00:00 / 00:58
Lejuplādēt

"Šie svētki notiek Latgales kongresa simtgades programmas ietvaros. Šeit ierodas kori, folkloras kopas, vokālie ansambļi, pūtēju orķestri, arī deju kolektīvi no visiem Latgales novadiem.

Tas būs neparasts pasākums, jo blakus tradicionālai kultūrai būs arī jaunrade, mūsdienu muzikālā kultūra ar daudziem jaukiem un pazīstamiem solistiem, ar modernās mūzikas grupām un, protams, arī blakus būs māksla," stāsta Daugavpils novada Kultūras pārvaldes vadītāja Ināra Mukāne.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti