Diskusija «Lampā». Mākslīgais intelekts – cilvēka labākais draugs vai lielākais drauds?

Kā jau ik gadu, Sarunu festivālā "Lampa" raidījums un podkāsts "Digitālās brokastis" šķetina tehnoloģiju karstos jautājumus, lai konstatētu, vai esam kļuvuši par tehnoloģiju ķīlniekiem vai arī joprojām valdām pār tām. Šī gada lielā tēma - mākslīgas intelekts. Diskusiju "Mākslīgais intelekts - cilvēka labākais draugs vai lielākais drauds?" sarunu festivālā "Lampa" rīko Latvijas Universitāte un Radio NABA.

Īstas sarunas par mākslīgo intelektu

Īstas sarunas par mākslīgo intelektu

Izsaki viedokli par mākslīgo intelektu un dalies savā pieredzē, kā mākslīgo intelektu vislabāk iekļaut savā ikdienā, pievienojoties LSM.lv "Facebook" jaunizveidotajai domubiedru grupai!

Bils Geitss mūsu laiku proklamējis par mākslīgā intelekta laikmeta sākumu. Tekstu ģeneratori, radošuma asistenti, attēlu zīmētāji, pat videospēļu izstrādātāji - arvien cenšamies izzināt tā iespējas. Kādi secinājumi - jauka spēlīte vai reāls rīks? Uzticams sabiedrotais vai tukša muca, kas tālu skan? Kā praktiski ikdienā pielietot mākslīgā intelekta rīkus?

Par to Latvijas Radio raidījumu vadītāja, digitālo tehnoloģiju entuziasta un Latvijas Darba devēju konfederācijas izglītības jomas eksperta Riharda Bleses vadītajā diskusijā spriedīs raidījuma "Digitālās brokastis" veidotājs un pasākumu vadītājs Artis Ozoliņš, lietojamības eksperts Pēteris Jurčenko, Latvijas Universitātes asociētais profesors Normunds Grūzītis, pētnieks un uzņēmuma vadītājs Ēvalds Urtāns un biznesa tehnoloģiju eksperts Reinis Zitmanis.

KONTEKSTS: 

Sarunu festivāls "Lampa" Cēsīs notiks 9. un 10. jūnijā, daļu no festivāla diskusijām būs iespējams vērot arī tiešsaistē festivāla mājaslapā, kā arī daļai pasākumu tiks nodrošināts tulkojums zīmju valodā un teksta reāllaika transkripcija. 

Iepazīties ar pilnu festivāla programmu iespējams šeit, kā arī mobilajā lietotnē, kas bez maksas pieejama "Google Play" vai "App Store". Sastādīt savu festivāla programmu būs iespējams gan festivāla mājaslapā, gan mobilajā lietotnē, izmantojot rīku "Mana programma".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti