Cēsīs turpinās sarunu festivāls «Lampa»

Jau devīto gadu vienā no vasaras nedēļas nogalēm Cēsis kļūst par Vislatvijas diskusiju galvaspilsētu. Šeit notiek sarunu festivāls "Lampa", kurā divu dienu garumā uz 55 skatuvēm par dažādiem sabiedrībā aktuāliem tematiem diskutē kopumā 1082 runātāji.

Šogad sasniegts diskusiju dalībnieku rekords. 

"Lampas" diskusiju centrā kā allaž ir dažādi sabiedrībai nozīmīgi sarunu temati. Tajā skaitā šogad arī par drošību. 

Sarunu festivāla "Lampa" direktore Ieva Morica pastāstīja, ka šogad īpaši populāras bijušas diskusijas par drošību: "Par nacionālo drošību, par sabiedrības noturību, spēju nostāvēt pretī krīzēm. Ļoti būtiska tēma jau vairāku gadu garumā ir ilgtspēja, klimata pārmaiņas, faktiski tas, kā mēs spējam pielāgot Latvijas tautsaimniecību, ekonomiku, vispār mūsu visu uzvedību esošajām klimata pārmaiņām un dzīvot tā, ka mēs nepazaudējam tajā globālajā ekonomiskajā konkurencē savu spēju piedalīties."

Starp šī gada diskusiju tematiem arī tēmas par garīgo veselību, bērniem un uzņēmējdarbību. 

Sarunu festivāls "Lampa" noslēgsies 10. jūnija vakarā ar tradicionālo "politiķu cepienu", kas tiešraidē būs vērojams arī LSM.lv. 

KONTEKSTS: 

Sarunu festivāls "Lampa" Cēsīs notiek 9. un 10. jūnijā, daļu no festivāla diskusijām būs iespējams vērot arī tiešsaistē festivāla mājaslapā, kā arī daļai pasākumu tiks nodrošināts tulkojums zīmju valodā un teksta reāllaika transkripcija. 

Iepazīties ar pilnu festivāla programmu iespējams šeit, kā arī mobilajā lietotnē, kas bez maksas pieejama "Google Play" vai "App Store". Sastādīt savu festivāla programmu būs iespējams gan festivāla mājaslapā, gan mobilajā lietotnē, izmantojot rīku "Mana programma".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti