Šlāgeraptaujā par sirds dziesmu atzīta Santas Zapackas un Harija Ozola «Var jau tā»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Sestdien Ventspils Reņķa dārza koncertā "Dziesmu sirdij rodi Ventspilī!" noskaidrota Latvijas šlāgeraptaujas 2014./2015.gada sirds dziesma – par to atzīta Santas Zapackas un Harija Ozola dueta dziesma "Var jau tā".

Santa Zapacka dziesmu gan izpildīja viena, jo, kā ziņots, Harijs Ozols pēc cīņas ar smagu slimību maija beigās aizgāja mūžībā.

Otrajā vietā palika "Rumbas kvartets" ar dziesmu "Kad jūra krāc", bet trešajā - grupa "Galaktika" un Ingrīda Balode ar dziesmu "Atpakaļceļa nav".

Ceturtajā vietā ierindojās "Baltie lāči" ar dziesmu "Pacel glāzi priekam", piektajā -  Andrejs un draugi no Cēsīm ar dziesmu "Zelta bite", sestajā - "Rumbas kvartets" ar dziesmu "Kuldīgas dziesma", septītajā - "Dricānu dominante" ar dziesmu "Cimdu raksti", astotajā -  "Tēva nams" ar dziesmu "Es mīlu Latviju savu", devītajā - Edgars Pujāts ar dziesmu "Satikšanās".

Desmito vietu ieguva "Mūzikas kolekcija" ar dziesmu "Ak, Latgale", bet 11.un 12.vietā - grupa "Klaidonis" ar dziesmām "Vai tas var būt" un "Tev jāpārnāk".

Latvijas šlāgeraptaujas 2014./2015.gada finālā par sirds dziesmas titulu cīnījās kopumā 12 dziesmas. Latvijas šlāgeraptaujas uzvarētājs noskaidrots skatītāju balsojumā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti