Noskaidrotas «Muzikālās bankas 2013» fināla dziesmas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem.

Uzsākot jauno gadu, Latvijas Radio 2 aptauja „Muzikālā banka 2013" turpina noskaidrot aizgājušā gada vērtīgāko dziesmu. Šobrīd ir zināmas tās 15 fināla dziesmas, kas izturējušas balsojuma pirmo kārtu un 25. janvārī izskanēs apbalvošanas ceremonijā Ventspilī.

To, kādā secībā fināldziesmas sarindosies un kura no tām kļūs par 2013.gada visvērtīgāko dziesmu, noteiks 2.kārtas balsojums, kas turpināsies līdz 15. janvārim. Finālā iekļuvušas šādas dziesmas (alfabēta secībā):

 1. Akvārijs – "Astro'n'out",
 2. Dari Kā Es - "Musiqq",
 3. Jauns Sākums – "PeR",
 4. Kļūdu paradīze - Antra Stafecka,
 5. Kur deg mana uguntiņa – Sabīne Berezina,
 6. Manai pasaulei jumtu - Miks Dukurs,
 7. Māsa upe – Dons,
 8. Pēdējā vēstule – Dons,
 9. Putni bez spārniem – Ivo Fomins,
 10. Sāksim No Jauna – Roberts Pētersons,
 11. Tu neļauj – Marta Ritova un Ivo Grīsniņš-Grīslis,
 12. Tu tikai runā ar mani – "Musiqq",
 13. Uzzīmē mani – Otra puse un Antra  Stafecka,
 14. Vieglums neaprakstāms – L.V. un NeParasts bars,
 15. Viss ir iespējams – Intars Busulis.

Balsot iespējams aptaujas mājas lapā muzikalabanka.lv, īpašs balsojums par „draudzīgāko" dziesmu notiks arī portālā draugiem.lv.

Aptaujas noslēguma ceremonija Ventspilī šogad vizuāli iecerēta kā ziemas karnevāls, un būs mākslinieki, kurus uz skatuves redzēsim ne tikai dziedot, bet arī slidojot.

Fināldziesmas koncertā izskanēs gan grupu izpildījumā, kad paši mūziķi veidos savus priekšnesumus, gan kopā ar Kristapa Krievkalna instrumentālo grupu. Ar īpaši ceremonijai gatavotiem priekšnesumiem koncertu papildinās „Muzikālās Bankas" šīgada eksperti Ēriks Ešenvalds, Mārtiņš Klišāns, Linda Leen, Juris Vaivods, Kārlis Auzāns, Aigars Grauba, Uģis Roze, Kristīne Kārkle-Puriņa un Edgars Kramiņš.

Jau tradicionāli kopā ar Latvijas Radio 2 radioraidījumu „Muzikālā banka" vadītājiem Baibu Palkavnieci un Kasparu Mauriņu apbalvošanas ceremoniju vadīs arī kāds no Latvijas mūziķiem. Šogad tas būs grupas „Tumsa" solists Valters Frīdenbergs.

„Muzikālās bankas 2013" apbalvošanas ceremonija notiks 25. janvārī plkst.19:00 Olimpiskajā centrā „Ventspils". Tiešraidē to varēs dzirdēt arī „Latvijas Radio 2", bet pēc „Panorāmas" plkst. 21.25 - vērot LTV1.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti