Mežaparkā un Biķernieku trasē ziemas priekus varēs baudīt līdz pusnaktij

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Arī pilsētniekiem pieejamas vairākas bezmaksas distanču slēpošanas trases, kurās šajās brīvdienās gaidāms liels apmeklētāju pieplūdums. Slēpošanas trases pieejamas Uzvaras parkā Pārdaugavā, Biķernieku trasē, kā arī Mežaparkā. Tāpat atsevišķās vietās atklātas arī slidotavas un kameršļūkšanas trases.

Aizvadītajās dienās laika apstākļi lutinājuši tos, kuri nepacietīgi gaidījuši sniegu, lai varētu baudīt ziemas sporta veidus. To Latvijas Radio apliecināja arī Rīgas ielās sastaptie iedzīvotāji, kas teju visi šajās brīvdienās ieplānojuši kādas sniega aktivitātes. "Es domāju, ja brīvdienās būs labs laiks, tad noteikti," apstiprina kāda sieviete. Savukārt kāds vīrietis norāda, ka līdz šim ziemas prieki nav sanākuši, jo jāstrādā. Toties kāda cita sieviete jau ieplānojusi doties slēpot uz kādu no kalniem.

Arī pilsētniekiem sniegotajās dienās ir vairākas slēpošanas un slidošanas iespējas.

Tostarp ikvienam pieejama distanču slēpošanas trase Uzvaras parkā, kuru klāj dabīgais un mākslīgais sniegs. Tāpat šajās brīvdienās darbu sāk Sniega parks Mežaparkā, kur bez slēpošanas trasēm šodien tiks atvērtas arī trīs kameršļūkšanas trases.

"Kolīdz pilsētā ir piecu centimetru dziļš sniegs, tā visiem ir dziļa interese. Darba laiks kā ierasts: brīvdienās no 11 līdz 21. Var iznomāt slidas, distanču slēpošanas inventāru, var arī izmantot savu inventāru," klāsta Mežaparka atpūtas kompleksa vadītājs Atis Ērglis.

Biķernieku distanču slēpošanas trasē par ziemas aktivitāšu iespējām iedzīvotāji interesējušies jau pirmajā stundā, kad pilsētā uzsnidzis sniegs, stāsta Biķernieku sporta kompleksa pārstāvis Normunds Lagzdiņš. Trases šeit atvērtas līdz pusnaktij. "Sniega ir vairāk nekā citus gadus," secina Lagzdiņš. "(..) Visas trases nu jau ir iekārtotas, iebrauktas un gatavas slēpošanai. Ir lielais Biķernieku aplis 4,9 kilometru garš un mazais Biķernieku aplis, kurš ir 2,3 kilometru garš," viņš norāda.

Lagzdiņš skaidro, ka trases ir atvērtas no astoņiem rītā līdz pusnaktij un no pieciem vakarā tās ir apgaismotas.

Visas iepriekšminētās slēpošanas trases iedzīvotājiem ar savu inventāru pieejamas bez maksas.

Lsm.lv jau vēstīja, ka plašas aktīvas atpūtas iespējas ir sagaidāmas arī ārpus Rīgā.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti