Mājražotāju tirdziņā «Čiekurkalna krustceles» ielīgos Jāņus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Trešo reizi Rīgā, "Čiekurkalna krustcelēs" notiks Latvijas mājražotāju, amatnieku un zemnieku tirdziņš, informē tā rīkotāji. Tuvojoties Līgo svētkiem, mājražotāji nolēmuši sarīkot Jāņu tirdziņu.

Piecu ceļu un divu apkaimju Čiekurkalna un Mežaparka krustojumā, ieskandinot Līgo svētkus, norisināsies Jāņu tirdziņš. Tajā pulcēsies vairāk nekā 30 tirgotāju. Iepriekš tirdziņš tika rīkots par godu Ziemassvētkiem un Lieldienām, tagad kārta Jāņiem. 

Tirdziņš „Čiekurkalna krustcelēs” norisinās jau trešo reizi, un pirmsjāņu sestdienā tas tiks veltīts Līgo tradīcijām. Tirdziņa nosaukums atspoguļo tā norises vietu piecu Rīgas ielu - Rusova, Ungura, Gaujas ielas un Čiekurkalna 4.šķērslīnijas krustojumā.

Tieši nozīmīgu ceļu krustojumos senajos laikos plauka tirdzniecība un pulcējās visvairāk ļaužu. 

"Divu iepriekšējo tirdziņu rīkošana un lielais apmeklējums parāda, ka nākotnē šis pasākums kļūs par regulāru un neatņemamu Čiekurkalna un Mežaparka dzīves sastāvdaļu," stāsta dzīvojamā kompleksa "Ezerparka nami" vadītāja Žanete Bunčaka: "Labprāt turpināsim atbalstīt visus nozīmīgākus svētkus šajā tradicionālajā tirdziņā, kas top par vislielāko apkārtesošo rajonu satikšanās vietu. Visi ir aicināti apmeklēt lielisko Jāņu tirdziņu!”

Jāņu tirdziņš "Čiekurkalna krustcelēs" darbosies sestdien, 20.jūnijā,  no pulksten 10 līdz 17. Tā rīkotāji īpaši cer uz ģimeņu ierašanos, jo paralēli tirdziņam pulksten 12 sāksies arī bērnu un jauniešu velosacīkstes “Drošais ātrritenis 2015” riteņu klasēs, sākot ar bezpedāļu riteņiem līdz pat BMX. Organizatori sola balvas visiem mazajiem dalībniekiem.

Vainagu pīšana, spēles, tradicionālie ēdieni, dažādu šķirņu alus un sieri būs mājražotāju sarūpētie gardumi, ar kuriem tirdziņa apmeklētāji varēs sākt ielīgot Jāņus un izbaudīt pasākuma atmosfēru. Paredzēta arī svētku dāvanu izloze.

Tirdziņu organizē "Latvijas Mājražotāju un mazo ražotāju informācijas un atbalsta biedrība" un jaundibinātā "Čiekurkalna attīstības biedrība" sadarbībā ar jauno dzīvojamo kompleksu "Ezerparka nami", kā teritorijā norisināsies tirdziņš. 

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti