LAI TOP!

Atgriežas pozitīvo emociju šovs "Lai Top!"

LAI TOP!

Lauris Reiniks saņem ielūgumu uz pozitīvo emociju šovu "LAI TOP!"

Sākas "Lai top!" jaunā sezona

«Lai top!» jaunā sezona pievērsīs uzmanību skolēniem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 1 mēneša.

Latvijas Televīzijas ēterā atgriežas dziesmu un deju svētku ieskandināšanas raidījums “Lai top!”. Atšķirībā no šova pirmās sezonas, šoreiz sabiedrībā pazīstamus cilvēkus savā vidū uzņems dažādi skolēnu mākslas kolektīvi. Pirmie četri priekšnesumi LTV ēterā sagaidāmi jau svētdienas, 17.maija, vakarā.

No raidījuma pirmās sezonas 2013.gadā jaunais “Lai top!” atšķiras ar to, ka ievada skolēnu dziesmu un deju svētkus. Attiecīgi jauni arī vadītāji, kuri arī paši reiz piedalījušies svētkos un atzīst, ka, ja nu kāds raidījuma dalībnieks aizgulētos, paši labprāt stātos viņu vietā.

"Tajā gadā, kad ir dziesmu svētki, visi uzreiz sāk dziedāt vai dejot," stāsta “Lai top!” vadītāja Ketija Šēnberga.

"Atslēgas vārds ir jaunieši, jo tas viss ir par viņiem, tie slavenie cilvēki iet pie viņiem, dzied ar viņiem, dejo ar viņiem, uzstājas kopā ar viņiem.

Mēs centīsimies visu izdarīt tik forši, lai viņiem būtu visforšāk," piebilst “Lai top!” vadītājs Magnuss Eriņš.

Katru svētdienu sešas nedēļas pēc kārtas ar priekšnesumu uzstāsies citi četri kolektīvi.

Arī sabiedrībā zināmie cilvēki, kuri stāsies to rindās, piemeklēti tādi, lai jauniešiem varētu turēt līdzi: "Kad visi tika aicināti, viņi sākumā priecājās, ka tikai viens raidījums, nekur nav nekas izbalsots, bet tagad jau sarunās dzirdu jautājumus – bet mēs pēc tam arī varam atnākt? Nu, līdzjutējos," pastāstīja “Lai top!” redaktore Sanita Auškāpa.

Kamēr LTV 6.studijā vēl noris darbi pie šova skatuves veidošanas, šova dalībniekiem savukārt rit pēdējie saspringtie mēģinājumi. Pirmajā raidījumā piedalīsies deju grupa "Dzirnas", kuru rindās stājies mūziķis Lauris Reiniks, jaunā dziedātāja Minta un komiķis Arstarulsmirus pievienosies Pāvula Jurjāna mūzikas skolas pūtēju orķestrim un folkloras kopai “Tarkšķis”, savukārt Rīgas Valsts otrās ģimnāzijas kora rindās stājies Latvijas Televīzijas laika ziņu apskatnieks Toms Bricis, kuram pirmā tikšanās ar jauno kolektīvu bija uzreiz uz skatuves skolas koncertā.

"Nebija ļoti neveiksmīgi, varbūt nebija pārāk veiksmīgi, satraucies biju ārkārtīgi, un no tā man ir visvairāk bail, ka satraukums tiešajā ēterā būs daudz, daudz lielāks, nekā lasot ziņas vai laika ziņas, par to es esmu drošs," pastāstīja LTV laika ziņu redaktors, “Lai top!” dalībnieks Toms Bricis.

Raidījumā piedalīsies arī žūrija, tomēr atzīmes nevienam netiks liktas. Par priekšnesumu, kas sagādājis visvairāk pozitīvu emociju, varēs balsot skatītāji. "Mēs vienkārši noskaidrojam, kurš šajā vakarā būs simpātiskākais priekšnesums, nevis kurš pareizāk būs pacēlis kāju vai nodziedājis taisni vai, nedod Dievs, šķībi," piebilst “Lai top!” redaktore Sanita Auškāpa.

Jāpiebilst, ka šovā uzstāsies ne tikai kori, deju grupas un orķestri, bet arī folkloras kopas un citi mākslas kolektīvi, kas arī piedalīsies 11.Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti