Kultūrtelpās «Stropi» Z mēnesī vēl divi pasākumi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Jūlija mēnesī kultūrtelpās “Stropi” Mežaparkā un Ķengaragā darbojās Imanta Ziedoņa muzejs, veidojot Z mēnesi. Trešdien, 26. jūlijā, un ceturtdien, 27. jūlijā, ar pasākumiem "Stropos" noslēgsies Z mēnesis, informē  Ziedoņa muzeja pārstāve Alise Pabērza.

26. jūlijā Mežaparka “Stropā” pulksten 19.00 visi aicināti pulcēties uz Z mēneša noslēgumu un pulksten 20.00 baudīt grupas “Tautumeitas” koncertu.

27. jūlijā Ķengaraga “Stropā” pulksten 19.00 sāksies Z mēneša noslēgums ar grupas “Imanta Dimanta un draugi” koncertu.

Visa mēneša garumā Ziedoņa muzejs ir aicinājis Rīgas iedzīvotājus uz “Stropiem” nest savus atmiņu stāstus par Mežaparka un Ķengaraga apkaimēm vai dzejnieku Imantu Ziedoni, lai kopīgi veidotu apkaimes pop-up muzejus un papildinātu Ziedoņa muzeja krājumu. ''Stropu'' noslēgumu dienās ar daļu no šiem stāstiem varēs iepazīties klātienē, augusta mēnesī tie taps publicēti sociālā tīkla ''Facebook"  ''Stropu'' lapā.

Radošās kultūrtelpas “Stropi” ir viens no Latvijas  valsts simtgades projektiem, kas iekļauts galvaspilsētas programmā. Sezonas laikā “Stropos” kopumā notiks vairāk nekā 70 kultūras, mākslas, izklaides, aktīvā dzīvesveida un sporta pasākumi. Iedzīvotāji varēs apmeklēt gan koncertus un dzejas lasījumus, gan diskusijas ar sabiedrībā pazīstamiem dažādu nozaru speciālistiem. Varēs piedalīties mākslinieku plenēros, iesaistīties daudzveidīgos pasākumos, kas būs adresēti bērniem, kā arī līdzdarboties citās radošajās un sporta aktivitātēs.

Kultūrtelpas „Stropi” atrodas Ķengaragā, Mazjumpravas muižas teritorijā, un Mežaparkā, Janševska prospekta un Atpūtas alejas krustojumā.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti