Jūlijā Raunas Ķieģeļceplī izrādīs «Latviešu kāzas»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Populārākajā kāzu mēnesī jūlijā Raunas novada Ķieģeļceplī būs skatāma teātra izrādes "Latviešu kāzas", kas, kā norāda izrādes veidotāji, būs "gandrīz vai īstas kāzu svinības".

Nopietna mūsdienu pārpratumu komēdija ar mūziku - tā pagājušajā vasarā sevi pieteica teātra izrāde "Latviešu kāzas", kurā tās autors un režisors Lauris Gundars aicināja mest kautrību pie malas un parunāt pašiem par sevi. Šovasar skatītāji tiek aicināti uz atkalsatikšanos: 4., 5., 6., 8., 9., 10., 11. un 12.jūlijā "Latviešu kāzas" tiks izspēlētas Raunas Ķieģeļceplī.

Kā stāsta izrādes veidotāji, "Latviešu kāzu" stāsts veidots pēc kontrastu principa - aiz skaļu smieklu un laimes vēlējumu svinību rāmja skatītājiem ir ļauts ieraudzīt nepiepildītas alkas un sapņus, aizlauztas vai nerealizētas dzīves. Tieši šis izvēlētais kontrastu princips pārpratumu komēdijā rada gan gaiša vieglumu sajūtu, gan arī nopietnu pārdomu vielu ne tikai domājot par izrādes personāžiem, bet gan par dzīvi vispār.

Lomas izrādē atveido dažādu Latvijas teātru aktieri: Esmeralda Ermale, Jānis Jarāns, Artis Robežnieks, Baiba Valante, Anna Putniņa, Lienīte Osipova, Mārtiņš Počs, Artūrs Putniņš, Jānis Vimba, Kārlis Neimanis un Edgars Lipors.

"Latviešu kāzas" (foto: Jānis Deinats)

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti