Grīziņkalnu piepildīs vārniņas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 1 mēneša.

Līdz ar ielu un jauniešu kustības “Ghetto Games” astotās sezonas sākumu 13.maijā Grīziņkalnā sākas vēl nebijusi akcija "Grīziņš - Vārnu ielas republika".

Renārs Zeltiņš, ceļojot pa iedvesmojošo Japānu, novēroja, ka cilvēki tempļos pulcē labas domas, kuru vēstnesis ir Japānas mitoloģiskais dzīvnieks lapsa (kitsune).

"Grīziņkalns ir mūsu templis, mūsu Vārnu ielas republika, tāpēc šo skaisto tradīciju vēlamies iedzīvināt arī te, par savu vēstnesi simboliski izvēloties vārnu," norāda akcijas iniciatori.

“Ghetto Games” visas vasaras garumā savos pasākumos aicina no biedrības “Rūpju bērns” (cena ir 2 €), iegādāties viņu pašu veidotās vārniņas, rakstīt uz tām savus novēlējumus, lūgšanas, cerības, vēlēšanās, labās domas un iekarināt Grīziņkalna skeitparka sētā. Vārniņas netraucēti mājos un nesīs savu vēstījumu pasaulei no Rīgas.

"Ghetto Games" savu jauno sezonu uzsāk 13. maijā ar īpašu atklāšanas programmu (sākums plkst. 18), kuras laikā aicinās cilvēkus iesaistīties akcijā "Grīziņš - Vārnu ielas republika", lai vairotu mīlestību, draudzību un līdzcietību pasaulē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti