Var pieteikties apmācībām senioriem digitālo prasmju apgūšanai

Projekta "Vecums nav šķērslis" komanda trešā posma ietvaros izstrādājusi dažādus pašmācību materiālus teksta un video formātos, ar kuru palīdzību seniori var uzlabot savas digitālās prasmes un apgūt 24 "Microsoft" un "Google" bezmaksas tiešsaistes programmas. Tās ir pieejamas latviešu valodā. Mācību materiāli latviešu valodā ir publicēti projekta mājaslapā www.vecumsnavskerslis.lv sadaļā "Mācību materiāli" un bez maksas ir pieejami pēc reģistrācijas.

Mācību materiāli pieejami projekta mājaslapā www.vecumsnavskerslis.lv sadaļā "Mācību materiāli" un bez maksas ir pieejami pēc reģistrācijas, informēja RSU.

Mūžizglītības projektā "Vecums nav šķērslis" interesentiem bez maksas pieejami pašmācību materiāli teksta un video veidā savu digitālo prasmju uzlabošanai, kā arī 24 "Microsoft" un "Google" tiešsaistes programmu apguvei, informēja projektā iesaistītā Rīgas Stradiņa universitāte (RSU).

RSU norādīja, ka kopš projekta sākuma 2017. gadā tā īstenotāji izveidojuši dažādas apmācību programmas, kas dod iespēju senioriem apgūt jaunas prasmes un pilnveidot jau esošās plašā tēmu spektrā: digitālās tehnoloģijas, dažādas sociālās aktivitātes, juridiskās pamata prasmes, veselības nostiprināšanas un atmiņas trenēšanas metodes un vingrinājumi, kā arī citas senioriem nepieciešamas zināšanas un aktivitātes.

Mācības senioriem ir notikušas gan attālināti, gan klātienē dažādās Latvijas pilsētās un novados. Tāpat ir apmācīti un atbilstošus sertifikātus saņēmuši vairāk nekā 50 dažādu jomu eksperti, kas jau ir sevi pierādījuši pašvaldībās, kur apmācījuši pirmspensijas un agrīnā pensijas vecuma cilvēkus, norādīja RSU.

Projekta koordinatore docētāja Dagnija Staķe vērtēja, ka līdzšinējā projekta pieredze liecina –

ir trāpīts desmitniekā, jo senioru interese par jaunām zināšanām un prasmēm esot liela.

"Mums bija jābūt radošiem, lai visiem mācīties gribētājiem nodrošinātu tādu iespēju. Tādēļ arī šajā, trešajā projektā, aicinām potenciālos dalībniekus negaidīt, bet aktīvi un bez maksas apgūt mūsdienu digitālās iespējas," viņa pauda.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti