VIDEO: «Nāc līdzās!» nometnē apgūst mūzikas instrumentus un tiekas ar suņiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 9 mēnešiem.

"Fonda Nāc līdzās!" radošajā nometnē pirmās dienas pagājušas intensīvās aktivitātēs. Topošā "Nāc līdzās! Ziemassvētkos!" koncerta dalībnieki tikušies ar tā muzikālo vadītāju - komponistu Rihardu Zaļupi, lai ieliktu "pamatakmeņus" saviem muzikālajiem priekšnesumiem. Notikušas ģitārspēles un ukuleles spēles mācīšanās nodarbības, perkusiju apguve, kora klase strādājusi pilnā sparā.

Papildus mākslinieciskajām aktivitātēm nometnes dalībniekiem bija iespēja uzzināt skaistumkopšanas noslēpumus, pārbaudīt sevi erudīcijas spēlē un izbaudīt jogu saullēktā, kā arī izballēties kopā ar Nikolaju Puzikovu.

Visiem lielu prieku sagādāja tikšanās ar biedrības "Teodors" fantastiskajiem suņiem. Vairāk par nometnes pirmajās dienās piedzīvoto var noskatīties nometnes video:

Ķesterciema “Albatrosā” 19.augustā sākās "Fonda Nāc līdzās!" radošā nometne. Nometnē visu nedēļu skan Ziemassvētku melodijas, jo šajā nometnē tiekas talantīgi jaunieši ar īpašām vajadzībām, kuri iekļuvuši laureātu godā Integratīvajā mākslas festivālā "Nāc līdzās!" un sāk gatavot savus priekšnesumus labdarības koncertam "Nāc līdzās! Ziemassvētkos!".

Nodibinājuma “Fonds Nāc līdzās!” aicinājums ir dot bērniem ar īpašām vajadzībām iespēju parādīt savus talantus sev un citiem, tādējādi ar mākslas palīdzību veicinot integrēšanos sabiedrībā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti