Panorāma

Notiek atjaunotās Dzintaru koncertzāles Ziemassvētku festivāls

Panorāma

VM no Bērnu slimnīcas gaida labāku darbu

Akcija "Dod pieci!" tuvojas izskaņai

«Dod pieci!» labdarības maratonā līdz otrdienas pēcpusdienai saziedoti 90 934 eiro

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 5 mēnešiem.

Līdz otrdienas, 22.decembra plkst.18.00 labdarības maratonā "Dod pieci!" saziedoti 90 934,46 eiro, vēsta pieci.lv pārstāvji. Ziedošanai atlikušas pēdējās četras stundas.

Ziedot vēl arvien iespējams: vietnē dod.pieci.lv, pasūtot dziesmu, zvanot pa ziedojumu tālruni 90067005 (maksa par zvanu 1,42 eiro) vai atnesot ziedojumu uz stikla studiju Stacijas laukumā. Skatīties maratona norisi iespējams vietnē dodpieci.lv, klausīties – Pieci.lv frekvencēs visā Latvijā.

Maratona organizatori ziņo, ka pasūtīto dziesmu daudzums divreiz pārsniedz pērn saņemto, un, tā kā daži klausītāji ir uzdevuši jautājumus, kad tieši atskanēs viņu pasūtītā dziesma, rīkotāji uzsver, ka ikviena no dziesmām tiks atskaņota Pieci.lv ēterā - arī pēc maratona beigām.

Svinīgā noslēguma summas paziņošana notiks šovakar, 22.00 un to interneta tiešraidē varēs skatīties vietnē Pieci.lv, kā arī LTV7 kanālā no pulksten 21.00. 

Jau ziņots, ka drīzumā noslēgsies sešu diennakšu ilgais pieci.lv labdarības maratons stikla studijā, kurā tiek vākti ziedojumi ģimenēm, kurās ir bērni ar kustību traucējumiem. Akcijas mērķis ir piesaistīt līdzekļus asistentu algošanai, lai atvieglotu šo ģimeņu ikdienu. 

Sestajā, labdarības maratona noslēdzošajā dienā, četras stundas līdz akcijas noslēgumam izdevies savākt teju 91 tūkstoti eiro un ir pamatotas cerības, ka kopēja summa sasniegs sešciparu skaitli. Tomēr, kā uzsver akcijas rīkotāji, tad otrajā labdarības maratona gadā bijis svarīgi, lai par šo projektu aizdomātos pēc iespējas vairāk cilvēku. Tāpēc stikla studija novietota Stacijas laukumā Rīgā, lai cilvēkiem ikdienas steigā dotu iespēju aizdomāties par līdzās esošajiem, kuriem nepieciešama palīdzība.

Video redzama tikšanās ar Aivaru un Oliveru, kuri ziedoja divus gadus krāto sīknaudu maratona mērķim 

Trešdien, 16.decembrī Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas laukumā, pie tirdzniecības centra „Origo”, speciāli izbūvētā Latvijas Radio 5 – Pieci.lv stikla studijā ieradās trīs dīdžeji: Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Kaspars Mauriņš. Sešu diennakšu laikā, atskaņojot klausītāju pasūtītās dziesmas par ziedojumiem, tika vākti līdzekļi, ar kuru palīdzību apmaksāt apmācītu asistentu darbu ģimenēs, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām.

Video no grupas Astro'n'out un Intara Busuļa viesošanās Stikla studijā pirmdienas naktī
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti