Ar koncertu un «Salātu eksploziju» noslēgusies «Nāc līdzās!» nometne Ķesterciemā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 8 mēnešiem.

Ar koncertu noslēgusies "Fonda Nāc līdzās!" radošā nometne. Bērni nedēļu bija gatavojušies "Nāc līdzās Ziemassvētkos!" koncertam, un kopā ar bērniem un jauniešiem koncertā piedalījās arī uzveduma muzikālais vadītājs - komponists Rihards Zaļupe. 

"Nāc līdzās" radošajā nometnē Ķesterciemā dzīve ritēja tik dinamiski, ka dažam dalībniekam pat pietrūka laika, lai piezvanītu uz mājām. Bet vecāki smejot teikuši, ja jau nezvana, tad jau viss labi.

Nodarbības nomainījušas viena otru, koristi apguvuši jaunas dziesmas, solisti spodrināja savas vokālās prasmes. Bērniem bija iespēja vingrot no rītiem un pie fizioterapeites, kā arī baudīt peldes baseinā.

Šogad nometnes dalībnieki devās ekskursijā uz Slīteri, kur tikās ar biologu Vilni Skuju.  Pēc dienas darbiem visi vakaros kārtīgi atpūtās. 

Par tradīciju nometnes dalībniekiem kļuva radošie vakari, kad katrs varēja brīvi izpausties jebkurā žanrā. Negaidīti radoši izvērtās improvizācijas teātris, Mārtiņa Duka iniciēts, bet Laimu Mūrnieci nometnes atmosfēra bija iedvesmojusi jaunām dzejas rindām. Līva Paleja bija izveidojusi savu muzikālo apdari un latvisku tekstu kādai ārzemju dziesmai, kas izpelnījās visu dalībnieku sajūsmu.

Sestdiena atnesa ilgi gaidīto konkursu "Salātu eksplozija", kurā valdīja tāda izdoma, ka dažs labs restorāna šefpavārs varētu smelties idejas. Bet visām šīm aktivitātēm līdzās ritēja darbs mūzikas klasēs. Un tas nesa rezultātus - skatītāju siltus un ilgus aplausus nometnes noslēguma koncertā. Uz koncertu bija atnākuši gan nometnes "Albatross" bērni, gan atbraukuši "Nāc līdzās!" bērnu vecāki un draugi. Kopā ar bērniem un jauniešiem koncertā piedalījās "Nāc līdzās Ziemassvētkos!" muzikālais vadītājs - komponists Rihards Zaļupe. 

Nometnes organizatore Sarma Freiberga saka: "Nometne ir kā brīnums, ko visi gaida, bet tā aizlido vēja spārniem. Vienmēr grūti šķirties, to darām ar domu, ka drīz taču tiksimies, jo līdz decembrim tik daudz vēl jāpaveic."

Nodibinājuma “Fonds Nāc līdzās!” aicinājums ir dot bērniem ar īpašām vajadzībām iespēju parādīt savus talantus sev un citiem, tādējādi ar mākslas palīdzību veicinot integrēšanos sabiedrībā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti