Apņemšanās līdz Latvijas simtgadei: Viesnīcas ideja joprojām spēkā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 7 mēnešiem.

Gaidot Latvijas 96.dzimšanas dienu un domājot jau tālāk par Latvijas simtgadi, Latvijas Radio turpina pērnruden aizsākto ierakstu sēriju „Apņemšanās Latvijas simtgadei”. Tajā tiek uzrunāti dažādi cilvēki, kuri vēlas līdz 2018.gadam kaut ko paveikt – savā, draugu vai apkārtnes labā. Šonedēļ sākumā Latvijas Radio atgādina par dažiem cilvēkiem, kuri savas apņemšanās izteica tieši pirms gada. Kas pa šo laiku mainījies un vai izlolotās ieceres joprojām ir spēkā?

Līga un Griša Salniši pirms gada sapņoja līdz Latvijas simtgadei kļūt par daudzbērnu ģimeni un vadīt pašiem savu viesu namu pie jūras. Tagad, pēc gada, daļa no apņemšanās jau teju izpildīta.

“Mans vārds ir Grigorijs Salnits, esmu mūzikas skolotājs un gids. Pirms gada man bija lieli plāni – gribējām [līdz Latvijas simtgadei] daudz bērnu un savu lauku viesnīcu kaut kur Kurzemē. Pa šo gadu savu plānu jau sākām īstenot – jau esam gandrīz daudzbērnu ģimene, jo pēc dažām nedēļām mums pievienosies trešais bērniņš," stāsta Grigorijs.

"Viesnīcu mēs joprojām gribam, bet mazliet esam pārdomājuši par formātu un neesam vairs tik pārliecināti par vietu. Bet apņemšanās joprojām paliek tā pati – mēs virzāmies uz to, ka mums būs ģimenes māja, kur brauc mūsu draugi, draugu draugi, un tas ir kaut kas starp klubu, viesnīcu un kultūras centru," turpina Grigorijs. "Kad sākām uz to iet, sapratām, ka vēl daudz kas ir jāatrisina ikdienas dzīvē, tāpēc pagaidām vēl tikai skatāmies. Bet mēs redzam to horizontu, un vēl jau ir četri gadi, tā kā domāju, ka paspēsim. Esam kļuvuši mobilāki, mums tagad ir mašīna, tā kā varam braukt apkārt skatīties, un ideja nekur nav pazudusi.Tā paliek spēkā.”

No 3.novembra var uzdāvināt Latvijai savu apņemšanos, meklējot apņemšanās kamolu Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti