VIDEO. Apņēmības pilna cīņa – boksera Emīla Špīsa stāsts

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 2 mēnešiem.

"Es esmu piederīgs valstij, esmu diezgan liels patriots. Manuprāt, ja nebūtu tādas organizācijas kā LNK,  Latvijā būtu grūti ar profesionālo boksu," Latvijas Televīzijas rubrikā "Dzīvei nav melnraksta" stāstīja bokseris Emīls Špīss.

Emīls jau no pašas bērnības nodarbojas ar sportu. Tas nu kļuvis par viņa dzīvesveidu. Sākotnēji bija basketbols, bet tad nejauši nonāca līdz boksam. Pirmais piedāvājums nāca no "LNK Boxing" organizācijas uzsākt profesionālās gaitas. Sākās ikdienas darbs.

"Visiem parasti ir stereotips, ka tā ir tīri galvas dauzīšana un nekas vairāk."

Pēc pirmās uzvaras arī vecāki sāka atbalstīt sportistu. Mamma visu laiku brauca uz cīņām. Tomēr viņa stresa dēļ pusi cīņas redz, bet pusi neredz.

Par gatavošanos sacensībām Emīls atzina: "Dažkārt jau paslīd roka apēst kādu konfekti, bet motivācija ir doma, ka tas ir tavs mājas darbs, nāks cilvēki, un tu nedrīksti viņus pievilt. Arī bieži vien motivācija zūd, bet tad pie sevis padomā, ka daudzus gadus caur grūtībām esi gājis, darījis, tāpēc noliec kā savu darbu – cits iet uz ofisu strādāt, tu ej uz zāli trenējies."

Viņš ir piemērs tam, kā sports var kļūt par dzīvesveidu un kā viena organizācija var palīdzēt cilvēkam sasniegt savus mērķus un ienākt profesionālā sporta pasaulē. LNK ir nozīmīga organizācija Latvijas boksa vēsturē, kas nodrošina profesionālo boksu attīstību un popularizēšanu valstī.

Bokss ir viens no tiem sporta veidiem, kas prasa īpašu apņēmību, lai sasniegtu profesionālo līmeni. Emīla attieksme pret savu valsti un boksu ir labs piemērs tam, kā sports var radīt spēcīgu saikni starp cilvēku un valsti, kā arī starp cilvēkiem pašiem savā starpā. Lai arī profesionālais sports var būt smags un prasīt daudz pūļu un darba, tā galvenais mērķis ir radīt iespējas cilvēkiem sasniegt savus mērķus un izpausties pasaulē.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti