VIDEO. Dzīve bērnunamā un zaudētā cīņa par pašas diviem bērniem. Anastasijas Sproģes stāsts

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Kad Anastasijai Sproģei bija astoņi gadi, viņa kopā ar brāli mammas alkoholisma dēļ nonāca bērnunamā. Tur citi bērni Anastasiju izsmēja un bija nežēlīgi. Viņa nezināja, kas ir mātes mīlestība, un ilgojās pēc tās. Tēvu viņa nekad nav redzējusi, Latvijas Televīzijas rubrikā "Dzīvei nav melnraksta" atklāja pati Anastasija.

Anastasija jau no bērnības ir piedzīvojusi daudz grūtību. Nonākot bērnunamā, viņai bija jācīnās ne tikai ar savu mātes mīlestības trūkumu, bet arī ar izsmiešanu un nežēlību. Tas radīja emocionālās rētas uz mūžu.

Turpmākajos gados Anastasijai nācās cīnīties par savu dzīvi un tiesībām uz savu ģimeni. Lai gan viņai ir bērni, divi no viņiem nonāca audžuģimenē. Neskatoties uz vairākiem mēģinājumiem atgūt tiesības uz saviem bērniem, viņai tas neizdevās. Un jaunā bērnu ģimene pat aizliedza sūtīt viņiem kaut divreiz gadā dāvanas.

"Tā ir mana zaudētā cīņa,"

Viņa atzīst, norādot: "Šodien, esot savā vecumā, es sapņoju par mieru dvēselē un sirdī. Mieru savā ģimenē un pasaulē. Gribas katru rītu pamosties un saprast, ka viss ir kārtībā."

Neskatoties uz Anastasijas īso un skarbo dzīves stāstu, viņa ir laimīga. No 14 gadiem sapņoja, ka viņai būs dēliņš, kuru sauks Edgars. 2021. gada 21. decembrī šīs sapnis piepildījās.

"Man liekas, skaistāks sapņa piepildījums nav iespējams.

Bērni veseli, pašai veselība ir laba. Par to arī ir jāpriecājas."

Lai gan Anastasijai dzīvē bijušas daudzas grūtību un pārbaudījumu, viņa uzskata, ka ir guvusi daudz laba, un ir pateicīga par savu pieredzi.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti