VIDEO. Es atguvu vecākus, bet dzīve viņus atņēma – Lauras Skodžus stāsts

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

"Es atguvu savus vecākus, par ko es ļoti sapņoju, bet dzīve man viņus atņēma pavisam," Latvijas Televīzijas rubrikā "Dzīvei nav melnraksta" stāsta Laura Skodžus, kura piedzīvojusi dažādus likteņa satricinājumus, bet spējusi gan piedot, gan piecelties, lai turpinātu dzīvot.

Lauras bērnība bija baiļu un neziņas pilna. Viņa piedzīvoja gan fizisku, gan emocionālu vardarbību no savu vecāku puses. Vecākiem viņa nebija vajadzīga. Ar bāriņtiesas lēmumu Lauru izņēma no ģimenes un nodeva vecmāmiņai, taču ar to sāpes nebeidzās. Skolas laikā citi bērni viņu apsmēja, jo vecmāmiņa nespēja iegādāties Laurai zīmolu drēbes.

"Vakaros spilvenī raudāju par to. Neizliku savas sāpes un emocijas uz āru."

Lauras stāsts ir arī par piedošanu un mīlestību. Lai arī viņai tika darīts pāri, mīlestība pret vecākiem visu laiku ir bijusi. Ar laiku un ar vecmāmiņas palīdzību Laura spēja piedot vecākiem, un vēlāk arī pati sāka rūpēties par viņiem, paņemot viņus pie sevis. Viņa atguva savus vecākus, kas bija ilgi gaidīts sapnis, bet dzīve viņus atņēma pavisam – gan vecāki, gan vecmamma īsā laika periodā nomira. Tas bija smags posms Lauras dzīvē. Viņa piedzīvoja depresiju un mēģināja izdarīt pašnāvību.

Tomēr ar laiku viņa atguva spēkus, lai turpinātu savu dzīvi. Pateicoties savām meitām.

Lauras stāsts liecina par to, cik svarīgi ir spēt tikt galā ar savām pagātnes sāpēm un meklēt atbalstu. Arī tiem, kas saskaras ar līdzīgām problēmām, svarīgi atcerēties, ka no tām ir iespējams izkļūt un turpināt pilnvērtīgu dzīvi.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti