Jelgavas un Ozolnieku novados līdz 5. maijam norisināsies pastaigu izaicinājums

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 1 mēneša.

Līdz 5. maijam Jelgavas un Ozolnieku novadā norisināsies Jelgavas reģionālā tūrisma centra rīkots pavasara pastaigu izaicinājums, informēja tūrisma centra pārstāve Jūlija Bergfelde. Lai piedalītos izaicinājumā, dalībniekiem ir jāizstaigā astoņi maršruti un kādā no fizisko aktivitāšu izsekošanas lietotnēm jāatzīmē, cik kilometri ir pievarēti.

Pastaigu izaicinājumā aicināts piedalīties ikviens pastaigu un aktīvās atpūtas cienītājs. Ar rezultātiem un foto mirkļiem no pastaigu maršrutiem, Jelgavas tūrisma centrs aicina dalīties sociālajos tīklos "Facebook" un "Instagram", lietojot tēmturus  #visitjelgava, #pastaigajelgavasnovada un #pastaigaozolniekunovada. 6. maijā pēc nejaušības principa tiks izlozēti divi balvas ieguvēji. Uzvarētāji tiks paziņoti profilā "Visit Jelgava" vietnēs "Facebook" un "Instagram".

Pastaigu izaicinājumā iekļautie maršruti ir vieglas un vidējas grūtības pakāpes, piemēroti ģimenēm ar bērniem. Īsākie maršruti ir aptuveni vienu kilometru gari, bet garākais maršruts ir pat 7,2 kilometrus garš.

Pastaigu cienītāji varēs izstaigāt Zaļenieku dabas parku, Elejas muižas parku un no ārpuses apskatīt arī Tējas namiņu, tāpat arī iepazīt dabas parku “Vilce” un apskatīt Vilces muižas apkārtni, kā arī Staļģenes muižas parku, pastaigu parkā apvienojot ar Emburgas Veselības taku.

Garākais Jelgavas novada pastaigu maršruts vedīs pa Ziemassvētku kauju piemiņas vietām no Ziemassvētku kauju muzeja “Mangaļi” brīvdabas ekspozīcijas ar atgriešanos sākuma punktā. Ozolnieku novadā izaicinājuma dalībnieki varēs izstaigāt Ozolnieku ezera taku, kā arī Ozolnieku Mežaparku apvienojumā ar Veselības taku.

Par pastaigu izaicinājumā iekļautajiem maršrutiem un noteikumiem vairāk informācijas var uzzināt Jelgavas pilsētas un apkārtnes tūrisma mājaslapā.

Jelgavas tūrisma centrs aicina, piedaloties aktivitātē, ievērot valstī pieņemtos distancēšanās noteikumus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti