Rīta Panorāma

Izraēla varētu atbalstīt pamieru Gazas joslā

Rīta Panorāma

ASV veido koalīciju drošai kuģošanai Sarkanajā jūrā

Santa Klausa mītnes vietā Rovaniemi liels tūristu pieplūdums

Santa Klausa mītnes vietā Lapzemē liels tūristu pieplūdums

Ziemassvētku sezonā daudzi tūristi dodas uz Somijas pilsētu Rovaniemi, kas ir oficiālā Santa Klausa rezidence. Šogad, iespējams, tiks uzstādīti jauni apmeklētības rekordi.

Rovaniemi lidostas menedžeris Johans Jujarvi zināja sacīt: "Decembris šeit, Rovaniemi lidostā, pēdējos 20 gadus ir bijis ļoti, ļoti noslogots laiks. Taču šogad, manuprāt, mēs uzstādīsim dažādus jaunus pasažieru skaita rekordus, un decembris ir mūsu gada noslogotākais mēnesis."

Pēdējā laikā reisu skaits lidostā dubultojies, un aviokompānija nodrošina tiešos savienojumus ar 24 galamērķiem. Nācās pat noalgot papildu 20 sezonas strādniekus, kas gadā par bagāžu.

Ceļotāji uz šejieni dodas, lai tiktu pie autentiskas Lapzemes pieredzes – skarbās, bet skaistās ziemeļu dabas, braucieniem ar ziemeļbriežu pajūgiem un citām ārpustelpu aktivitātēm, kas apvienotas ar komfortu un siltu apkalpošanu mītnes vietās ar atturīgo skandināvu dizainu.

Bet galvenais apmeklējuma iemesls, protams, ir Santa Klausa rezidence – ciematiņš, kas vislielāko prieku sagādā bērniem.

Pats rezidences saimnieks sarunā ar medijiem atzina, ka intensīvi gatavojas gada noslogotākajam laikam, bet labprāt tiekas ar viesiem. Tas iespējams, jo par dāvanu gatavošanu rūpējoties elfi. Kaujas gatavībā esot arī briedis Rūdolfs, kurš velk kamanas tālajā ceļā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti