V.I.P.

Zīmju valodā. VIP

V.I.P.

Zīmju valodā. VIP

V.I.P. Fināls

TESTS. Vai zini atbildes uz grūtākajiem spēles «V.I.P.» patriotiskajiem jautājumiem?

Lai cik pelēks, lietains un vējains arī nebūtu novembris, tas allaž ir mūsu Latvijas mēnesis ar Lācplēša dienas svecīšu liesmām sirdīs un 18. novembra dzimšanas dienas sajūtu ikvienā ģimenē. Tāpēc arī novembra cikls Latvijas Televīzijas erudīcijas spēlē "Veiksme. Intuīcija. Prāts." notiek ģimeņu un draugu lokā, bet jautājumu saturā biežāk dzirdams Latvijas vārds. Izmēģini savus spēkus un atbildi uz šī cikla izaicinošākajiem jautājumiem!

Pirmā pusfināla ģimeņu kapteiņi Pauls Mežancis un Arnis Buka atzina, ka uz "V.I.P." nāk atkārtoti. Savukārt otrā pusfinālā kapteiņi Edgars Kūms un Artūrs Jablonskis kopā ar komandām tikuši līdz finālam, bet uzvarētāja gods toreiz tika pretiniekiem.

Šajā finālā uzvarēja kapteiņa Kūma komanda. Pats kapteinis strādā banku sfērā, viņa draudzene Vita Jevdokimova ir zobārste, bet trešais komandas dalībnieks Kristaps Opincāns, kā viņš pats saka, ir Edgara un Vitas palīgstrādnieks erudīcijas spēlēs. Komanda savus 830 nopelnītos eiro apņēmusies izmantot kādam ceļojumam.

Šajā ciklā kļūdaini atbildēti jautājumi bija tikai seši, taču vēl daži jautājumi komandām prasīja lielāku prātošanu un arī papildiespēju izmantošanu. Izmēģiniet, cik raiti ar izaicinošajiem jautājumiem tiksiet galā jūs!

Citi LTV erudīcijas spēļu testi

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti