Parunāsim ar Gunti Bojāru. LTV raidieraksta 19. epizode

Guntis Bojārs ne tikai ik nedēļu vada raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", bet ir arī publicists, grāmatas autors un filmu režisors. Par to, kā viņam izdodas tikt apbalvotam itin jebkurā jomā, kurā nolemj iemēģināt spēkus, kā arī par to, cik lielu lomu viņa dzīvē spēlē "Aizliegtais paņēmiens", kas LTV ekrānos skatāms jau 10 gadus, ar viņu sarunājās kolēģe Danuta Juste.

Īsumā par sarunu:

  • "Aizliegtais paņēmiens" – raidījums uz gadu, bet ēterā aizvien arī 10 gadus vēlāk.
  • Sabiedrībai nav jājautā, kas tai aktuāls. Tā pati signalizē, tikai jāmāk sajust. Kā tiek atrastas īstās tēmas, kuras šķetināt?
  • "Aizliegtā paņēmiena" žurnālistus labāk redz ejam, nekā nākam. Kādi patiesībā viņi ir?
  • "Mūs, iespējams, nosodīs, bet, piedodiet, nereti tikai tā var uzzināt notikumu, likumu un sabiedrības īsto seju... " Guntis par robežu pārkāpšanu, sabiedrības nosodījumu un tiesas darbiem.
  • Izveido "Aizliegto paņēmienu", kas ir titulētākais LTV raidījums. Saraksta grāmatu, par to saņem "Zelta ābeli". Uzfilmē filmu, kurai piešķir "Lielo Kristapu". Kas ir Gunta Bojāra panākumu atslēga, un vai piešķirtajām balvām viņa paša acīs maz ir svars?

Parunāsim ar Gunti Bojāru
00:00 / 00:00

Klausies podkāstu "Parunāsim" sev ērtā vietā un laikā. Ieraksti pieejami Latvijas Televīzijas "Spotify", "Apple Podcasts" un "YouTube" kontos.

Podkāstā uz interesantām sarunām par tēmām, kas skar ikvienu Latvijas Televīzijas darbinieku (un arī skatītājus), aicinām LTV cilvēkus no ēkas 0. līdz 20. stāvam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti