Cūku komikss: LSM.lv svin 9. dzimšanas dienu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem un 4 mēnešiem.

Par sabiedrisko mediju portāla LSM.lv pirmo darba darba dienu tiek uzskatīts 2013. gada 3. februāris. Šobrīd LSM.lv pieejams trīs valodās. Līdzās sociālpolitiskām ziņām un analītikai tiek attīstīts arī dzīvesstila, kultūras un citas tematikas saturs. LSM.lv ir kļuvis par vienu no vadošajiem ziņu portāliem Latvijā. Vienotais sabiedrisko mediju atskaņotājs Replay.lv apkopo LR un LTV video un audio saturu, savukārt Bernistaba.lsm.lv radīta kā droša vide bērniem, kur ar dažādiem interaktīviem risinājumiem attīstīt savas iemaņas. 

Līdz šim esam strādājuši ar vēlmi veidot uzticamas ziņas. Arī nākamajos gados kā prioritāti pār steigu un skandālu atspoguļošanu esam izvirzījuši sabiedrībai svarīgu tematu padziļinātu un daudzpusīgu atspoguļošanu, lai visi kopā varētu veikt izglītotas izvēles ikdienā.

Cūku komiksi

Iknedēļas komiksi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Zīmē māksliniece Gundega Evelone.

Stāsts par Cūkām:

Meža pašā viducī ir Cūku ciematiņš ar unitāri demokrātisku, parlamentāru pārvaldi. Tajā dzīvo Cūkas ar tradīcijām bagātu kultūras kapitālu un tautsaimniecības potenciālu. Cūkas mēģina kļūt drošākas un atvērtākas ārpusmeža tendencēm, bet viņām ne vienmēr tas izdodas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Komiksi un karikatūras

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti