Podkāsts «Kultūrdeva». 6.epizode. Ar Agnesi Kleinu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 2 mēnešiem.

Sestajā ''Kultūrdevas'' raidierakstā, kas veltīts vizuālajai mākslai un tās telpai, kā arī rakstītam vārdam, viesos grāmatžurnāla "Benji Knewman" izdevēja, redaktore, "Zuzeum" mākslas telpas direktore un konceptu dizainere Agnese Kleina.

Podkāsts «Kultūrdeva». 6.epizode. Ar Agnesi Kleinu
00:00 / 01:03:19
Lejuplādēt

Viņa pati saka, ka jādzīvo tā, lai pietiek puķēm, bet, vai pietiek puķēm un kāpēc pietrūkst mākslas, kad apģērbu veikali vaļā, par virtuālajām pilsētām, ielām, uz kurām atrodas pārtikas bodes, mākslas saloni, muzeji. Šis ir raidieraksts, kurā pārrunājām arī to, kā mainījies un attīstījies grāmatžurnāls "Benji Knewman", kas šogad atzīmēs savu septīto gadskārtu. Pieskārāmies tematam par gudru cilvēku audzināšanu, noskaidrojām, kas ir NFT’s, kas pasaulē apgrozījis miljonus, pārdodot virtuālu mākslu, piedāvējot sertfikātus jeb ciparkodus. Kurp iet māksla, un kā uz to iet gudram cilvēkam?

Raidierakstā arī Sandras Kiršbergas veidots sižets par "Zelta ābeli" un grāmatu dizainu, citāts no Alekseja Naumova par to, kas pamatā ir labi dizainētai grāmatai.

Par podkāstu

Podkāstu “Kultūrdeva” ir iespējams dzirdēt lielākajās straumēšanas vietnēs – "Spotify" un "Apple Podcasts", kā arī portālā LSM.lv. To veido Latvijas Televīzijas Kultūras redakcija. Podkāsts iznāk divreiz mēnesī, un tajā ik pārnedēļu Kristīne Komarovska kopā ar kādu kultūras nozares entuziastu, kultūras cilvēkiem, “Kultūrdevas” skatītāju sarunājas par aktuālajiem kultūras tematiem. Raidierakstā iespējams arī ieklausīties raidījuma spilgtākajos mirkļos un rast jaunus iespaidus par norisēm kultūrā skatītāju acīm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti