Podkāsts «Kultūrdeva». 2.epizode. Ar Henrietu Verhoustinsku

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 4 mēnešiem.

Ir klāt otrais raidījuma “Kultūrdeva” podkāsts ar Kristīni Komarovsku. Šoreiz pavisam neierasti – viesos bija raidījuma vadītāja, teātra kritiķe, žurnāliste un filmu autore Henrieta Verhoustinska. Šīs epizodes tēma – vai kultūrtelpā ir par maz kritikas? 

Kopumā aizvadītas jau 60 raidījuma “Kultūrdeva” epizodes, no kurām 53 Henrietas vadībā. Podkāstā viņa atklāj, kas ir bijuši atmiņā paliekošākie viesi un citāti; atskatīsimies arī uz to, kā patiesībā notika Henrietas pievienošanās “Kultūrdevai” pēc Mārtiņa Ķibilda došanās mūžībā. Runājam par to, cik viegli vai grūti ir kritizēt kultūru, mākslu un teātri un kādas sekas tas var radīt, kā arī par to, kāds ir labs raidījuma vadītājs.

Podkāsts «Kultūrdeva». 2.epizode. Ar Henrietu Verhoustinsku
00:00 / 45:33
Lejuplādēt

Sarunas laikā atskatījāmies arī uz Henrietas intervijām ar režisoru Alvi Hermani un operdziedātāju Marinu Rebeku, kā arī apspriedām citus dzīves un raidījuma tapšanas aizkulišu mirkļus. 

Par podkāstu

Podkāstu “Kultūrdeva” ir iespējams dzirdēt lielākajās straumēšanas vietnēs – "Spotify" un "Apple Podcasts", kā arī portālā LSM.lv.  To veido Latvijas Televīzijas Kultūras redakcija. Podkāsts iznāk divreiz mēnesī, un tajā ik pārnedēļu kopā ar kādu kultūras nozares entuziastu, kultūras cilvēkiem, “Kultūrdevas” skatītāju, Kristīne Komarovska sarunājas par aktuālajiem kultūras tematiem. Raidierakstā iespējams arī ieklausīties raidījuma spilgtākajos mirkļos un rast jaunus iespaidus par norisēm kultūrā skatītāju acīm. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti