Podkāsts «Kultūrdeva». 19. epizode. Ar Ievu Rozentāli

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem un 4 mēnešiem.

Šobrīd LTV ir darba duna saistībā ar sabiedrisko mediju balvas “Kilograms kultūras” ceremonijas tuvošanos, tā ir jau sestdien – 19. februārī. Tāpēc uz raidierakstu “Kultūrdeva” Henrieta Verhoustinska ir uzaicinājusi LTV Kultūras raidījumu redakcijas vadītāju Ievu Rozentāli.

Ieva pastāstīja par Berlīnes filmu tirgu, kurā pašlaik piedalās un kurā pasaules televīzijas piedāvā savus kultūras raidījumus un prezentē savas filmas – arī Latvijas Televīzija. Kā sabiedrisko mediju balvas “Kilograms kultūras” žūrijas vadītāja Ieva arī pastāstīja par balvas tapšanu un nozīmi publiskajā telpā. Abas kolēģes arī atskatījās uz iepriekšējo “Kultūrdevu”, komponista Valta Pūces jubileju un sarunu ar dzejnieku Kārli Vērdiņu, mēģinot noskaidrot, vai kultūras joma televīzijā ir konceptuāla un kā darbu tajā ietekmē konjunktūra. Tika noskaidrots, vai LTV kultūras nozares vadītāja ir liberāls vai konservatīvs cilvēks un kāda ir viņas nostāja viendzimuma attiecību civiltiesiskā regulējuma jautājumā.

Podkāsts «Kultūrdeva». 19.epizode. Ar Ievu Rozentāli
00:00 / 00:00

Par podkāstu

Podkāstu “Kultūrdeva” ir iespējams dzirdēt lielākajās straumēšanas vietnēs – "Spotify" un "Apple Podcasts", kā arī portālā LSM.lv. To veido Latvijas Televīzijas Kultūras redakcija. Podkāsts jeb raidieraksts iznāk divreiz mēnesī, un tajā ik pārnedēļu Henrieta Verhoustinska kopā ar kādu kultūras nozares entuziastu, kultūras cilvēkiem, “Kultūrdevas” skatītāju sarunājas par aktuālajiem kultūras tematiem. Raidierakstā iespējams arī ieklausīties raidījuma spilgtākajos mirkļos un rast jaunus iespaidus par norisēm kultūrā skatītāju acīm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti